Mes – ne tik skaitmeninio marketingo agentūra, mes – žmonės, kuriems rūpi jūsų tikslai, ir kurie gali prie to prisidėti.

Mūsų tikslas – padėti verslams tapti ne tik labiau matomiems, bet kad ir kiekviena investicija į marketingą sugrįžtų įmonei naujų susidomėjusių klientų užklausomis ir užsakymais. Siekiame padėti verslo įmonėms nepasiklysti spalvingame skaitmeninių technologijų virsme, priimti ir įgyvendinti įmonių poreikius atitinkančius sprendimus, kurie didintų įmonių žinomumąkonkurencinį išskirtinumą ir pranašumą tikslinei klientų auditorijai.

Mūsų komanda

Esame savo darbą išmanančių, kūrybiškų bendraminčių komanda, vienijanti įvairių marketingo sričių specialistus. Mūsų darbo pagrindas – kalbėti abiem pusėms suprantama kalba, išsigryninti realius įmonių poreikius ir tikslus, bei parinkti efektyviausias jų įgyvendinimo priemones. Tikime, kad pozityvumas, draugiškumas ir atidus procesų valdymas yra mūsų agentūros ryškiausi bruožai. Siekiame nuolatos tobulėti, kad galėtume užtikrinti ne tik kokybiškas paslaugas, laikantis susitarimų ir terminų.

„Gera būti vadovu, kai yra stipri komanda, kuria galima pasitikėti ir kai vieni kitus suprantame iš pusės žodžio ar žvilgsnio. Tuomet jungiamosios grandys tampa tvarios, o šūkis „suvaldyta kūryba laiku“ – ne tik skambūs žodžiai, bet ir įgyvendinti veiksmai. Veiksmai, kai abipusiškai įvykdyti įsipareigojimai kuria pasitikėjimo vienas kitu jausmą ir kai frazė „mes tik dirbame“, tampa vieningu ėjimu bendro tikslo link…“ – teigia Rūta Čekaitė, „Adface“ vadovė.

Darbo principai

Ilgametė patirtis (rinkoje esame nuo 2008 metų) leido susiformuoti supratimui, kad svarbiausios vertybės yra sąžiningumas, ilgalaikiai santykiai, tarpusavio supratimas ir įsipareigojimų laikymasis.

Mūsų puoselėjamos vertybės bene geriausiai atsispindi mūsų komandos šūkyje: „Suvaldyta kūryba laiku“. 

Mūsų teikiamos paslaugos: nuo prekės ženklų ir internetinių svetainių kūrimo iki viešinimo kampanijų planavimo, vykdymo ir efektyvumo įvertinimo. Taip pat įmonių matomumo socialiniuose tinkluose valdymas, televizijos ir video reklamos kūrimas ir kiti specifinius įmonių poreikius atitinkantys skaitmeninio marketingo sprendimai.

Dirbame su įvairių verslo sričių Lietuvos ir užsienio įmonėmis, partnerystės pagrindais bendradarbiaujame su kitomis reklamos ir marketingo agentūromis.

Partnerystė

Esame „LiMA“ (Lietuvos marketingo asociacija), „Lietuvos prekybos ir amatų rūmų asociacija“ bendruomenių nariai. Tikime, kad bendrystėje galime pasiekti didelių rezultatų. Esame socialiai atsakinga įmonė, tad bendradarbiaujame su Lietuvos universitetais, kolegijomis ir aukštosiomis mokyklomis. 

Vedami aistros generuoti naudą ir vertę, prisidedame prie praktikantų gerovės ir dalinamės savo patirtimi. Tikimės suteikti pakankamai įgūdžių, patirties ir naudingų ryšių bei ugdyti pasitikėjimą savimi, kad praktikantai galėtų žengti tvirtą žingsnį norimos karjeros link. 

Viskas prasideda nuo pokalbio.

Mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą!

Pasikalbėkime

Įmonės rekvizitai