Molecule

Firminis Stilius Molecule 1

Užduotis

visapusiškas naujos grožio ir sveikatos produktų kompanijos prekės ženklo veido sukūrimas – nuo logotipo, svetainės, iki firminio stiliaus ir tolimesnių palaikomųjų darbų. Logotipas turėjo atsispirti nuo pavadinimo, atspindėdamas ne tik prekės ženklo filosofiją, bet ir paties cheminio termino koncepciją. Kuriant svetainę išsikelta užduotis pritraukti klientus ir skatinti pardavimus, kartu atspindint kompanijos identitetą vizualiniu pateikimu. Panaudoti išskirtines įvaizdžio detales (molekulės elementą) visuose firminio stiliaus pratęsimuose – nuo socialinių tinklų komunikacijos, iki automobilių apipavidalinimo, lankstinukų, stendų, iššokančių reklaminių skydelių ar svetainės naujinių.

Rezultatas

tikslus, minimalistinis ir grakštus monochrominės paletės logotipo dizainas atspindi pagrindines prekės ženklo vertybes ir stiprybes – atidumas detalėms, produktų sudėčiai, gamtos ir mokslo sintezė. Stilizuotas cheminio elemento piešinys atsikartoja svetainės grafiniuose elementuose ir tęsiasi per visą firminę stilistiką, tapdamas autentišku prekės ženklo parašu. Grynumas, aiškumas ir ypač aiški svetainės struktūra buvo perkelta dar giliau – į turinio valdymo sistemą: pasirūpinome, kad patys įmonės darbuotojai galėtų lengvai ir patogiai prižiūrėti svetainėje esančią informaciją, ją atnaujinti, keisti, koreguoti.

Visapusiškai prižiūrime MOLECULE prekės ženklo vizualinę komunikaciją, atliekame firminio dizaino adaptacijos darbus, svetainės eksploatavimo techninį palaikymą, reguliariai teikiame pardavimus skatinančius skaitmeninės rinkodaros siūlymus ir rekomendacijas.

Prekinio Zenklo Stilius Molecule 1
Prekes Zenklo Ivaizdis Molecule

Viskas prasideda nuo pokalbio,

tad pasikalbėkime.

Įmonės rekvizitai