Molecule

Molecule Baneris 1

Užduotis

visapusiškas naujos grožio ir sveikatos produktų kompanijos prekės ženklo veido sukūrimas – nuo logotipo, tinklalapio iki firminio stiliaus ir tolimesnių palaikomųjų darbų. Sukurtas logotipas turėjo atsispirti nuo pavadinimo, atspindėdamas ne tik prekės ženklo filosofiją, bet ir paties cheminio termino koncepciją. Kuriant tinklalapį išsikelta užduotis pritraukti klientus ir skatinti pardavimus, kartu atspindint kompanijos identitetą vizualiniu pateikimu. Panaudoti išskirtines įvaizdžio detales (molekulės elementą) visuose firminio stiliaus pratęsimuose – nuo socialinių tinklų rinkodaros, iki automobilių apipavidalinimo, lankstinukų maketavimo, stendų, reklaminių banerių ar svetainės naujinių.

Rezultatas

tikslus, minimalistinis ir grakštus monochrominės paletės sukurtas logotipas atspindi pagrindines prekinio ženklo vertybes ir stiprybes – atidumas detalėms, produktų sudėčiai, gamtos ir mokslo sintezė. Stilizuotas cheminio elemento piešinys atsikartoja svetainės grafiniuose elementuose ir tęsiasi per visą firminį stilių, tapdamas autentišku prekės ženklo parašu. Grynumas, aiškumas ir ypač aiški tinklalapio struktūra buvo perkelta dar giliau – į turinio valdymo sistemą: pasirūpinome, kad patys įmonės darbuotojai galėtų lengvai ir patogiai prižiūrėti tinklalapyje esančią informaciją, ją atnaujinti, keisti, koreguoti.

Visapusiškai prižiūrime MOLECULE prekės ženklo vizualinę komunikaciją, atliekame firminio dizaino adaptavimo darbus, svetainės eksploatavimo techninį palaikymą, reguliariai teikiame pardavimus skatinančias marketingo konsultacijas ir strategines rekomendacijas.

 

Reklaminiu Baneriu Dizainas Molecule
Baneriu Dizainas Molecule
Reklaminiai Baneriai Molecule
Reklaminiai Skydeliai Molecule
Baneriai Molecule
Baneriu Kurimo Paslaugos Molecule
Reklaminiu Skydeliu Kurimas Molecule
Reklaminiu Baneriu Dizaino Paslaugos Molecule

Viskas prasideda nuo pokalbio,

tad pasikalbėkime.

Įmonės rekvizitai