Reklamos dizainas

Unikalus reklamos dizainas ar esamo dizaino adaptavimas. Reklaminių skydelių gamyba, katalogų maketavimas ir kitos reprezentacinės įmonės medžiagos kūrimas.

Priklausomai nuo jūsų poreikių, galime sukurti unikalų reklamos dizainą, brėžiantį gaires visai jūsų vizualinei komunikacijai, arba adaptuoti esamą įmonės firminį stilių – atkartodami ir meistriškai integruodami jūsų kompanijos spalvinius, grafinius, stilistinius elementus. Užsiimame reklaminių skydelių – banerių – gamyba, sukurdami tai, kas jūsų reklaminėje kampanijoje generuos ne tik parodymus, paspaudimus, bet ir klientus – vadinasi, ir realią investicijos į reklamą grąžą.

Sukursime reprezentacinės ar informacinės jūsų įmonės reklaminės medžiagos dizainą: sumaketuosime elektroninei erdvei ar spaudai skirtus katalogus, skrajutes, lankstinukus, naujienlaiškius ir visa kita, be ko jūsų verslas negali tinkamai veikti ir būti matomas.

Jums pageidaujant, pasirūpinsime reklaminiams projektams reikalingomis nuotraukomis, animacija, video: dirbame su profesionaliais fotografais, filmuotojais, animatoriais, dailininkais ir skaitmeninio dizaino specialistais, gebančiais išpildyti darbus ne tik kūrybingai, bet ir tiksliai pagal suformuluotus uždavinius.

Viskas prasideda nuo pokalbio,

tad pasikalbėkime.

Įmonės rekvizitai