Apie Mus Mobile 636x1024

Mes ne tik reklamos dizaino agentūra, mes žmonės, kuriems rūpi, ar jums pasiseks, ir kurie gali prie to prisidėti.

Rūta Čekaitė

ADFACE vadovė

Sirdis
Apie Mus Ruta Cekaite

Mūsų komanda

Esame darniai susidirbusi komanda, tikinti, kad pozityvumas, draugiškumas ir atidus procesų valdymas yra mūsų agentūros veido ryškiausi bruožai. ADFACE – tai visų pirma žmonės, kuriems gera dirbti kartu, bet tai ir talentingi profesionalai, kuriais galima pasitikėti: nuo maketuotojų, grafikos dizainerių, programuotojų, iki vaizdų ir tekstų autorių bei tiksliai procesus valdančių projektų vadovų. Tik jų dėka galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, užtikrinti kokybę ir susitarimų laikymąsi.

Darbo principai

Pagarba ir sąžiningumas mums itin svarbu, nes būtent tai mums padeda sukurti ilgalaikį santykį su partneriais bei pelnyti jų pasitikėjimą. Esame „pasikaustę“ internetinėje reklamoje, kūrybiški, bet suprantantys, kad ritmą užduoda prekės ženklo charakteris, o terminai aiškiai apibrėžia ribas. Dirbame su visų verslo sričių Lietuvos ir užsienio įmonėmis tiesiogiai, taip pat bendradarbiaujame su kitomis agentūromis kaip partneriai.

Galime sukurti prekės ženklą ir reklaminę kampaniją nuo nulio, o partneriams, jau turintiems dizaino koncepcijas, operatyviai jas pritaikome ir reguliariai adaptuojame įvairiems formatams ir priemonėms, tiksliai laikydamiesi prekės ženklo knygoje apibrėžtų reikalavimų.

Skirdami daug dėmesio turiniui, ieškome pusiausvyros tarp kūrybiškumo ir pagarbos laikui...

kai veržlumas dera su punktualumu, o pasitikėjimą kuria tinkamas idėjų išpildymas ir atsakomybė. Kai AD /reklama/ – ir FACE /reprezentacinis veidas/ tampa išskirtiniu jūsų prekės ženklo atspindžiu, geriausiai perteikiančiu žinutę, atpažįstamu ir pastebimu. Taip kiekvienas partneris augina ir mus – tai įkūnija ir minimalistinis ADFACE logotipas – aiškios raidės formuoja stabilų stačiakampį, kuris stiebiasi į viršų, simbolizuodamas augimą ir bendrų tikslų siekimą.

Suvaldyta Kuryba Laiku

Tada ir šiandien

KURIAME ĮSIMINTINAS INTERNETO SVETAINES – su tokiu šūkiu prieš daugiau kaip 13 m. įkūrėme savo dizaino studiją. Iki 2020-ųjų veikę „ADF studija“ vardu, šiandien esame reklamos dizaino agentūra „ADFACE“ ir specializuojamės internetinės reklamos kūrime. Toliau dirbame, vedini siekio pelnyti partnerių pasitikėjimą, – identifikuojame jų stiprybes, unikaliąsias savybes ir rekomenduojame, kaip jas atskleisti, pabrėžti bei adaptuoti bet kokiai reklamos formai.

adface

Įmonės rekvizitai