Pereiti prie turinio

Mes žmonės,
kuriems rūpi jūsų tikslai


Mes

Mes – ne tik skaitmeninio marketingo agentūra, mes – žmonės, kuriems rūpi jūsų tikslai, ir kurie gali prie to prisidėti. Esame savo darbą išmanančių, kūrybiškų bendraminčių komanda, vienijanti įvairių marketingo sričių specialistus. Mūsų darbo pagrindas – kalbėti abiem pusėms suprantama kalba, išsigryninti realius įmonių poreikius ir tikslus, bei parinkti efektyviausias jų įgyvendinimo priemones. Tikime, kad pozityvumas, draugiškumas ir atidus procesų valdymas yra mūsų agentūros ryškiausi bruožai. Siekiame nuolatos tobulėti, kad galėtume užtikrinti ne tik kokybiškas paslaugas, laikantis susitarimų ir terminų.


MŪSŲ TIKSLAS

Mūsų tikslas – padėti verslams tapti ne tik labiau matomiems, bet kad ir kiekviena investicija į marketingą sugrįžtų įmonei naujų susidomėjusių klientų užklausomis ir užsakymais. Siekiame padėti verslo įmonėms nepasiklysti spalvingame skaitmeninių technologijų virsme, priimti ir įgyvendinti įmonių poreikius atitinkančius sprendimus, kurie didintų įmonių žinomumą, konkurencinį išskirtinumą ir pranašumą tikslinei klientų auditorijai.

Mūsų komanda


Vitoldas

Vitoldas Masalskis

Verslo partneris

2 Small 1

Rūta Čekaitė

Vadovė

6 Small 1

Inga Grincevičienė

Projektų vadovė

Evelina sedinti 1

Evelina Mackevičiūtė

Projektų vadovė

povilas siugzdinis 1

Povilas Šiugždinis

Marketingo vadybininkas

eimante 1

Eimantė Skaisgirytė

Marketingo vadybininkė

9 Small 1

Danielius Goriunovas

Programuotojas

8 Small 1

Aistė Jurkevičė

Vyr. dizainerė

5 Small 1

Aurimas Nastonas

Dizaineris

3 Small 1

Fausta Jurkevičė

Marketingo vadovė

robotas kolega 1

Dirbtinis intelektas

Asistentas

kede optimized

LAUKIAME TAVĘS

Prisijunk

DARBO PRINCIPAS

Ilgametė patirtis (rinkoje esame nuo 2008 metų) leido susiformuoti supratimui, kad svarbiausios vertybės yra sąžiningumas, ilgalaikiai santykiai, tarpusavio supratimas ir įsipareigojimų laikymasis. Mūsų puoselėjamos vertybės atsispindi komandos šūkyje: „Suvaldyta kūryba laiku“. 

Mūsų teikiamos paslaugos: nuo prekės ženklų ir internetinių svetainių kūrimo iki viešinimo kampanijų planavimo, vykdymo ir efektyvumo įvertinimo. Taip pat įmonių matomumo socialiniuose tinkluose valdymas, televizijos ir video reklamos kūrimas ir kiti specifinius įmonių poreikius atitinkantys skaitmeninio marketingo sprendimai. Dirbame su įvairių verslo sričių Lietuvos ir užsienio įmonėmis, partnerystės pagrindais bendradarbiaujame su kitomis reklamos ir marketingo agentūromis.


Partnerystė

Tikime, kad bendrystėje galime pasiekti didelių rezultatų. Esame socialiai atsakinga įmonė, tad bendradarbiaujame su Lietuvos universitetais, kolegijomis ir aukštosiomis mokyklomis ir kitomis mokymosi įstaigomis. Vedami aistros generuoti naudą ir vertę, prisidedame prie studentų gerovės ir dalinamės savo patirtimi. Tikimės suteikti pakankamai įgūdžių, patirties ir naudingų ryšių bei ugdyti pasitikėjimą savimi, kad jaunieji specialistai galėtų žengti tvirtą žingsnį norimos karjeros link. 

Esame portalo Reklamoskurejai.lt vystytojai. Siekiame, kad šis projektas taptų gerai Lietuvos verslo bendruomenei žinoma vieta, kuri suburtų reklamos ir marketingo profesionalų bendruomenę. Tikime, kad palaikydami vieni kitus ir bendradarbiaudami galime patenkinti visus verslui kylančius poreikius. Esame „LiMA“ (Lietuvos marketingo asociacija), „Lietuvos prekybos ir amatų rūmų asociacija“ bendruomenių nariai. 

vilnius coding school
lppara
vda
vuvm
kk
lima
Siauliai valst 2
lppara