Esame reklamos dizaino agentūra, savo darbuose sujungianti dizainą, technologijas ir rinkodarą.

Ruta 1

Mes ne tik žinome, kaip kurti emocijas, bet ir mokame suvaldyti kūrybą: kad jūsų įmonės dizainas ne tik atspindėtų unikalų verslo veidą, bet ir dirbtų jums. Mėgstame konkretumą, gerbiame terminus ir siekiame pamatuojamų rezultatų.

Rūta Čekaitė
ADFACE vadovė

Mes

Kuriame logotipus ir firminį stilių, interneto svetaines naujoms kompanijoms. O klientams, jau turintiems dizaino koncepcijas, operatyviai jas pritaikome ir reguliariai tiražuojame įvairiems formatams ir priemonėms, tiksliai laikydamiesi prekės ženklo knygoje apibrėžtų reikalavimų. Dirbame su visų verslo sričių Lietuvos ir užsienio įmonėmis tiesiogiai, taip pat bendradarbiaujame su kitomis agentūromis kaip partneriai.

Mūsų komanda

ADFACE – tai konsoliduotas talentingų profesionalų ir partnerių tinklas: nuo dizainerių, programuotojų, iki vaizdų ir tekstų autorių bei tiksliai procesus valdančių projektų vadovų. Tai jų dėka galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą, užtikrinti kokybę ir susitarimų laikymąsi. Esame darniai susidirbusi KOMANDA, tikinti, kad glaudi partnerystė su klientais ir atidus procesų valdymas yra pati efektyviausia strategija.

Apie Mus Image

ADFACE prekinis ženklas kalba apie kūrybiškumo pusiausvyrą, pagarbą struktūrai, laikui ir dėmesį turiniui.

Kai veržlumas dera su punktualumu, o pasitikėjimą kuria stabilumas ir atsakomybė. Kai AD /reklama/ – ir FACE /reprezentacinis veidas/ tampa vieningu jūsų verslo fasadu, atspindinčiu vertę. Šias idėjas įkūnija minimalistinis ADFACE logotipas: aiškios raidės formuoja stabilų stačiakampį, kuris stiebiasi į viršų, simbolizuodamas augimą ir tikslų siekimą.

Tada ir šiandien

KURTI ĮSIMINTINAS INTERNETO SVETAINES – su tokiu šūkiu prieš daugiau kaip dešimtmetį įkūrėme savo dizaino studiją. Iki 2020-ųjų veikę ADF vardu, šiandien esame ADFACE: išaugę tiek profesionalumu, tiek teikiamų paslaugų įvairove, ir toliau dirbame vedini siekio kurti vertę klientams – identifikuojame jūsų stiprybes, unikaliąsias savybes ir rekomenduojame, kaip jas atskleisti, pabrėžti bei adaptuoti bet kokiai reklamos formai.

adface

Viskas prasideda nuo pokalbio,

tad pasikalbėkime.

Įmonės rekvizitai