Pereiti prie turinio

Video reklama

Kuriame video reklamą, kuri yra viena iš efektyviausių skaitmeninės rinkodaros formų. Bendradarbiaudami su klientais, mes įvertiname esamą video reklaminę komunikaciją, identifikuojame lūkesčius ir tikslus, kurie lemia išskirtinės, kūrybiškos ir įtaigios reklamos koncepcijos sukūrimą.

Video reklamos kūrimas svetainėms ir portalams

Video reklamos padeda stiprinti įmonės poziciją rinkoje ir skatina verslo augimą. Nuo kūrybinės koncepcijos sukūrimo iki techninio įgyvendinimo, kuriame video reklamas, kurios ne tik pristato produktus ar paslaugas, bet ir kuria emocijas, didina klientų veiksmus (pvz. apsilankymą svetainėje, naujienlaiškio prenumeratą, ar net tiesioginį prekės pirkimą). Svarbu žinoti, kad video turinys taip pat gerina svetainės SEO, nes paieškos sistemos, tokios kaip Google, pageidauja turinio, kuris įtraukia ir išlaiko vartotojų dėmesį ilgiau.

Bendradarbiaudami su klientais, kuriame unikalią video koncepciją, kuri atspindi prekės ženklo vertybes ir pasakoja istoriją. Kuriame įtaigų scenarijų, kuris ne tik informuoja, bet ir emocionaliai veikia žiūrovą. Naudojame modernią filmavimo įrangą, užtikrindami, kad video atrodytų profesionaliai. Sukuriame animuotus elementus ir grafiką, kurie didina video reklamos vizualinį poveikį ir padeda dar geriau perteikti pranešimą. Sukurtą video reklamą sklandžiai integruojame į pasirinktą internetinę erdvę, nesvarbu ar tai yra asmeninė interneto svetainė, ar didelis naujienų portalas. Siekiame, kad verslas išsiskirtų ir pasiektų dar didesnį internetinį matomumą per įkvepiančias ir prasmingas video reklamas.

Video reklamos kūrimas soc. tinklams

Video reklamos yra dažniausiai dalijamos socialiniuose tinkluose, kas suteikia nemokamą reklamą ir didina prekinio ženklo pasiekiamumą. Video reklamos socialiniuose tinkluose, tokiuose kaip Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok, Youtube ir t.t stiprina įmonės prekinio ženklo žinomumą, gerina įsitraukimą, net ir skatina pardavimą. Jos suteikia galimybę užmegzti stipresnį emocinį ryšį su potencialiais ir esamais klientais, pasakojant įtraukiančias istorijas ar demonstruojant produktų/paslaugų privalumus. Suprantame, kad socialiniai tinklai yra greitai besikeičianti erdvė, todėl mūsų strategijos yra dinamiškos ir lanksčios. Pateikiame įvairias kūrybines idėjas, kad būtų galima pasirinkti tą, kuri geriausiai atitinka verslo komunikaciją.

Video reklamos kūrimas televizijai, lauko ekranams

Televizija vis dar yra vienas iš stipriausių masinės komunikacijos priemonių, leidžianti pasiekti labai plačias auditorijas. Kuriant video reklamas televizijai, naudojame specifinę metodiką, kad pritaikytume jūsų žinutę prie šio plataus auditorijos kanalo. Kūrybos procesą pradedame nuo išsamaus verslo tikslų ir tikslinės auditorijos analizės, siekiant kaip geriausiai pristatyti reklamuojamą produktą ar paslaugą. Vėliau, remiantis gautais duomenimis, kuriame video reklamos scenarijų.

Kuriant video reklamas lauko ekranams, ypač svarbu atsižvelgti į kontekstą, kuriame šie ekranai yra matomi. Lauko ekranai, tokie kaip LED paprastai yra įrengiami judriose, viešose vietose, kur praeiviai gali turėti tik kelias sekundes norint užfiksuoti pranešimą. Todėl reklamos turinys turi būti iškart suprantamas ir įsimintinas. Kiekviena lauko ekrano reklama yra suplanuota ir sukuriama taip, kad pateiktų aiškų pranešimą, kad praeivis, nepaisant trumpo sąveikos laiko prisimintų prekės ženklą ir jo skelbiamą žinią.

Video montavimo darbai

Suprantame, kad efektyvus video montavimas – tai būdas perteikti jūsų pranešimą taip, kad jis įsimintų, įtrauktų ir skatintų veiksmą. Atliekame visus būtinus video klipų sujungimo, kadrų koregavimo ir sekų sudėliojimo darbus, kad pasakojimas būtų sklandus ir prikaustytų žiūrovų dėmesį. Atliekame spalvų korekcijos darbus, kad vaizdas būtų vizualiai patrauklus ir atitiktų filmuotos medžiagos stilistiką. Užtikriname, kad galutinis rezultatas atitiktų visus reikiamus standartus, skirtus socialinių tinklų platformoms, televizijai ar kitoms medijoms.

Video reklamos įgarsinimas

Suteikiame profesionalų įgarsinimą, kuris paverčia bet kokį vizualinį pasakojimą dar įtaigesniu ir labiau įsimenančiu. Suprantame, kad garsas yra video reklamos svarbi dalis – jis gali sustiprinti žinutę, sukurti emocijas ir padidinti žiūrovo ryšį su prekės ženklu. Taip pat video reklamoms pridedame muzikinius takelius ar garso efektus, kad sustiprintume emocinį poveikį ir pabrėžtume svarbiausias reklamos dalis. Muziką ir garsų efektus parenkame pagal konkrečią reklamos tematiką ir emocinį kontekstą, kad suteiktume maksimalų poveikį.

Apie mus kalbėjo

„Adface“ yra patikima ir efektyvi reklamos agentūra, kuri vertina klientų pasitenkinimą ir teikia paslaugas laiku. Jų gebėjimas laikytis terminų ir pateikti įdomius dizaino sprendimus rodo, kad jie turi kvalifikuotų, savo darbui atsidavusių specialistų komandą.
Audrius Bernotas
UAB „Linas Agro“, Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas
Adface yra kaip mūsų vidinės komandos narys, vertiname už tai, kad susikalbame iš pusės žodžio, greitį, idėjinių lūkesčių išpildymą. Džiaugiamės, jog ir partneriai juda į priekį, domisi naujovėmis, kas ir mus, vertybiškai vienija. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Agnė Zebitytė
UAB „Lemona“, Marketingo vadovė
Pirmiausia – žmogus, kuris klauso ir girdi. Tada seka profesionalumas, įsigilinimas į poreikius. Tada ateina verslo poreikius geriausiai atitinkantys sprendimai, pasiūlymai. Ir žinoma, vertę kuriantys rezultatai! Ir visa tai vienas žodis – PROFESIONALAI. Rekomenduoju! Nes rezultatai kalba už save.
Algirdas Grybauskas
UAB „Kesko Senukai Lithuania“, Infrastruktūros direktorius
Adface komanda – profesionalūs ir atsidavę, su kuriais lengva dirbti ir komunikuoti. Įsiklausoma į klientą, siūlomi sprendimai ir idėjos, kol randamas geriausias variantas. Džiaugiamės gera ir pozityvia energija įgyvendinant bet kokį sumanymą, o svarbiausia prisidedant prie įmonės vizualinio identiteto formavimo.
Giedrė Dundzienė
UAB „Elviva“, Marketingo projektų vadovė
Esame labai dėkingi visai ADFACE komandai už parodytą profesionalumą. Jūsų proaktyvi komunikacija viso proceso metu padėjo nepamesti bendros vizijos ir tikslų, o dizaino lūkesčius perpratote iš pusės mūsų žodžio. Mūsų nuomonė: Labai stipri komanda parodė labai stiprius rezultatus! Ačiū!
Erlandas Trumpickas
MB „Bitcat“, Organizacijos vadovas
Su Adface komanda bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, o tai įrodo, kad esame patenkinti kainos ir suteikiamos kokybės santykiu. Puiki komunikacija, greiti terminai ir kokybiškas rezultatas leidžia pasitikėti dizainerių komanda skiriant net ir didesnio mąsto, kūrybinius dizaino darbus. Ačiū, kad prisidedate prie mūsų verslo sėkmės!
Karolina Rutkauskė
UAB „BNP Finance“, Rinkodaros specialistė
Bendradarbiavimas visuomet būna sklandus, darbai vyksta operatyviai, greitai sureaguojama į užklausas, darbus. Su darbais spėjama į terminus, o dažnai gauname variantus anksčiau laiko. Džiugina ir galutiniai rezultatai, jaučiasi, kad įsiklausoma į tai, ko klientui norisi.
Laura Šimonėlytė
UAB „Antėja“, Pardavimo kampanijų koordinatorė
Dėkojame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narei – kūrybinei marketingo agentūrai „ADFACE“, kurios profesionalų komandai jau antrus metus iš eilės patikime Kauno PPA rūmų kalėdinio verslo dovanų e-katalogo dizainą, už profesionalų bendradarbiavimą, originalius kūrybinius sprendimus, už visada džiuginantį galutinį rezultatą. Labai vertiname „ADFACE“ specialistų atsakingumą, malonią komunikaciją, terminų laikymąsi ir lojalumą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenei.
Ingrida Kazlauskaitė
„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai”, Viešųjų ryšių vadovė
Labai džiaiugiamės bendradarbiavimu, vis reikalinga IT pagalba, vyksta operatyviu greitumu – mums tas ypatingai svarbu. Tik išsiuntus užduotį, Adface iš karto pateikia atsakymą ir darbus įgyvendina. Juos vadiname operatyviu partneriu mūsų marketinge.
Simona Maslauskienė
„Era Esthetic“, Marketingo vadovė
Dėkojame „Adface“ komandai už kokybišką, sklandų bendradarbiavimą, įsiklausymą, pasiūlymus – kartu lengviau siekti tikslų ir atrasti reikalingus sprendimus!
Jovita Apanavičienė
UAB „Audrineta“, Rinkodaros ir pardavimų vadovė
Geriausios rekomendacijos dirbant su Adface agentūra, visada sulaukiame puikių rezultatų ir prireikus, reikalingos pagalbos.
Ieva Armonaitė
UAB „Kauno vaisių ir daržovių prekyba“, Marketingo koordinatorė
Operatyviai, laiku ir kokybiškai atliktas darbas! Ačiū Jūsų komandai!
Giedrė Mačiulienė
UAB „Coface baltics services“, Marketingo ir komunikacijos vadovė
Visais atvejais pateisina lūkesčius. Aukščiausio lygio bendradarbiavimas. Rekomendacijos.
Karolis Zelenkauskas
UAB „Alumnita“, Direktorius
Nuoširdžiai dėkojame už puikų darbą kuriant mūsų naująją internetinę svetainę. Jūsų inovatyvus požiūris ir kruopštumas sukūrė produktą, kuris iškart sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Svetainė puikiai atspindi EWA vertybes, verslo esmę ir padeda mums išsiskirti rinkoje. Esame labai patenkinti rezultatu!
Karolis Muduris
UAB „EWA”, Technikos pardavimų direktorius
720x340 simba
720x340
720x340 elviva
720x340 lemona 1
720x340 chazz
720x340 gardenvity

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 607 81 646

Palikite šį lauką tuščią