Skip to content

ANTĖJA

Statiniai baneriai

www.anteja.lt ir soc. tinkluose

anteja virselis

Užduotis

Glaudžiai prisidėti prie kliento reklaminių kampanijų, kuriant statinius ir dinaminius banerius – telkiant dėmesį į detales, estetiką, kurti informatyvius ir traukiančius akį vizualus.


Rezultatas

Mūsų klientas – UAB Diagnostikos laboratorija tai medicininių tyrimų laboratorija, viena didžiausių diagnostines-profilaktines sveikatos paslaugas teikianti kompanija. Mūsų rezultato tikslai – sukurti subtilius, firminį stilių atliepiančius ir klientų akį traukiančius reklaminius banerius. Šriftai, grafiniai elementai – unikalus vizualinis sprendimas, kuris tęsiamas įvairiose visose reklaminėse kampanijose, taip prisideda prie šios įmonės atpažįstamumo ir žinomumo didinimo.


Bendradarbiavimas visuomet būna sklandus, darbai vyksta operatyviai, greitai sureaguojama į užklausas, darbus. Su darbais spėjama į terminus, o dažnai gauname variantus anksčiau laiko. Džiugina ir galutiniai rezultatai, jaučiasi, kad įsiklausoma į tai, ko klientui norisi. Iš kitos pusės, norėtųsi dažniau sulaukti jūsų asmeninių pasiūlymų, idėjų, ne tik išklausymo ir įgyvendinimo. Dažnu atveju agentūra linkusi matyti kampaniją iš dar kitokios pusės, todėl norėtųsi daugiau abipusių pasitarimų įgyvendinant projektus.
Laura Šimonėlytė
Pardavimo kampanijų koordinatorė, UAB „Antėja“

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 677 56 162