Skip to content

Ulsontech

LOGOTIPAS


Užduotis

Sukurti logotipą įmonei, kurios veikla susijusi su sprendimų kūrimu, kuris pagrįstas ultragarsinių bangų panaudojimu neardomiesiems bandymams (angl. Non-destructive testing).


Rezultatas

Modernumo paveiktas ir technologijų pasaulio kurtas simbolis, vingiuojantis tarsi ultragarso banga. Pasireiškiantis beribe ir nuolat kintančia technologija, kurią įdomu analizuoti, kurti ir pristatyti pasauliui. Simbolis, užtikrinantis stabilumą ir tuo pačiu lankstumą, šios mokslinės srities įvairovę. Atvaizduojantis tikslingus siekius ir aukštą rinkos vertinimą. Gilios žalsvos spalvos dažnai perteikia gylio, stabilumo ir patikimumo pojūtį. Technologijų įmonės kontekste ji gali atstovauti tvirtą pagrindą ir patirtį šioje srityje. Tokie šviesūs žalsvai mėlyni atspalviai dažnai sukelia naujovių, modernumo ir kūrybiškumo jausmus. Taip pat gali būti į priekį žvelgiantis ir į pažangą skatinantis požiūris.


Ačiū, Jums ir Jūsų komandai už pastangas ir pasiektus rezultatus. Buvo tikrai puikus terminų laikymasis iš Jūsų pusės, visos paslaugos buvo kokybiškos ir atliktos laiku. Buvo tikrai malonu su Jumis dirbti ir tikiuosi, kad įmonei augant Jūs būsite mūsų nuolatiniai partneriai.
Vykintas Samaitis
MB „Ulsontech“, Direktorius

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 647 46 864

Leave this field blank