Internetinės svetainės

Kuriame tinklalapius, bei internetines parduotuves, pasirūpiname jų įdiegimu ir palaikymu.

Vadovaujamės taisykle: svetainės dizainas ir funkcionalumas turi tarnauti jos tikslui ir
paskirčiai, o ne atvirkščiai. Ši formulė galioja tiek kuriant interneto svetainę nuo nulio, tiek adaptuojant seną tinklalapį, kad šis atspindėtų pakitusią įmonės veiklą, tiek atnaujinant funkciškai ir estetiškai pasenusį elektroninį puslapį.

Funkcionalumas yra gero dizaino pamatas, todėl mūsų kuriamos svetainės „draugiškos“ ne
tik vartotojui, bet ir šeimininkui – patogiai valdomos, aiškios struktūros, su integruotais
intuityviais sprendimais. Žinoma, pritaikytos ir mobiliesiems įrenginiams!

Teikiame visapusišką elektroninių parduotuvių kūrimo paslaugą: nuo dizaino, iki valdymo,
parduotuvės įdiegimo ir jos veiklos palaikymo.

Suprantame, kad jūsų internetiniam verslui svarbus ne tik sklandus sukūrimas, paleidimas, bet ir reguliari priežiūra, atnaujinimai bei patobulinimai, todėl esame pasirengę ilgalaikei ir tvariai draugystei.

Kiekvienam verslui - interneto svetainė būtina

Kiekvienas turbūt girdėjome posakį: „Jei tavęs nėra internete, tavęs nėra niekur”. Ši taisyklė, kaip niekad aktuali šiomis dienomis, kuomet skaitmenizacija jau stipriai užvaldė didžiąją dalį mūsų gyvenimo.

Daugeliui žmonių, norinčių sužinoti apie kokią nors veiklą, interneto svetainė yra pirmas dalykas, į kurį jie kreipiasi. Interneto svetainėse pateikiama aktuali informacija, jose galima pamatyti, ką siūlote, ir jomis galima naudotis 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Interneto svetainės kūrimas yra ne vienkartinis darbas, o nuolatinis procesas. Norėdami užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų atnaujinta, turite nuolat pridėti naujo turinio ir įsitikinti, kad esamas turinys vis dar aktualus.

Svetainės kūrimas gali būti nelengva užduotis, ypač jei nesate su tuo susidūrę iki šiol. Tačiau nesijaudinkite, mes galime jumis pasirūpinti, galime atlikti visus su svetainių kūrimu susijusius darbus.

Turime patyrusių interneto svetainių kūrėjų komandą, kurie gali sukurti svetainę, kuri būtų ne tik vizualiai patraukli, bet ir funcionali, patogi naudoti. Žinoma, pasirūpinsime, kad jūsų svetainė būtų optimizuota paieškos sistemoms, kad potencialūs klientai galėtų lengvai jus rasti. Jei norite gauti nemokamą konsultaciją ir sužinoti daugiau apie tai, kaip galime jums padėti, susisiekite su mumis.

Kaip turi veikti funkcionali svetainė?

Jūsų svetainė turi būti paprasta naudoti, lengvai įsimenama ir greitai veikianti. Neperkrauta nereikalingomis funkcijomis, kurios gali blaškyti lankytoją.

Interneto svetainė turi atspindėti jūsų įmonės įvaizdį. Tai yra lyg jūsų vizitinė kortelė, kuri labai svarbi pirmam įspūdžiui sudaryti. Tai gali tiesiogiai lemti įmonės pardavimus ir patrauklumą klientams.

Adface.lt yra tai ko ieškote

Jei nesate susidūrę su interneto svetainių kūrimu, gali atrodyti, kad tai sudėtinga užduotis, ir nesate tikri, kaip pasirinkti tinkamą svetainių kūrėją.

Tačiau mes galime užtikrinti, kad jūsų svetainė atitiks jūsų lūkesčius ir bus patikima, funkcionali bei lengvai naudojama.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip mes galime padėti jums sukurti funkcionalią ir vizualiai patrauklią svetainę, susisiekite su mumis.

Praktiniai patarimai, kuriais galite pasinaudoti:

Prieš užsakydami paslaugą susipažinkite su įmone, kuriai ketinate užsakyti paslaugas. Tai leidžia suprasti, ar jie gali atlikti konkrečią užduotį ir ar jie turi pakankamai patirties.

Žinokite, kiek galite skirti už projektą. Tai leidžia užsakovui geriau suplanuoti ir paskirstyti savo biudžetą

Nusistatykite tikslus ir lūkesčius. Tai leidžia suderinti tikimybes ir omenyje esančias išlaidas.

Svetainės kūrimas yra ilgas ir sudėtingas procesas, todėl nepamirškite apie tai, kad po svetainės paleidimo darbai nebaigiami – svarbu užtikrinti, kad turinys būtų nuolat atnaujinamas. Jei neplanuojate to daryti patys, įsitikinkite, kad pasirinksite tinkamą įmonę, kuri užtikrins nuolatinį svetainės prižiūrėtoją.

Nepamirškite apie SEO – tai tinklapių optimizavimas paieškų sistemoms. Norint, jog Jus rastu Google paieškoje, turite turėti greitai veikiančią svetainę, kuri būtų patogi vartotojams tiek valdymu, tiek turinio išpildymu.

Jūsų svetainė yra ilgalaikė investicija, todėl nepamirškite apie tai, kad po kurio laiko jai gali prireikti atnaujinimo. Tai gali būti ne tik techninio pobūdžio atnaujinimas, bet ir turinio ar dizaino. Tik įvairiapusis atnaujinimas leidžia išlaikyti svetainę aktualią ir patrauklią vartotojams.

Pagal ką pasirinkti interneto svetainių kūrimą teikiančią įmonę?

Internete galite rasti išties nemažai skelbimų, kuriuose skelbiasi svetainių kūrėjai. Iš pirmo žvilgsnio visi skelbimai panašūs, tačiau įsigilinus – pamatysite, jog jie visiškai skirtingi. Galite rasti tiek naujus tinklapių kūrėjus, tiek jau patirtį turinčias agentūras.

Besirinkdami mažai patirties turinčių teikėjų paslaugas rizikuojate, jog svetainė gali nepilnai veikti, o pačioje svetainės struktūroje gali pasitaikyti grubių klaidų, kurios sulėtins krovimo greitį, arba gali neveikti kai kurios funkcijos. 

Išsirinkdami interneto svetainių kūrimo įmonę atkreipkite dėmesį į šiuos aspektus:

Patirtis – renkantis įmonę atkreipkite dėmesį į tai, kiek laiko ji teikia šias paslaugas. Tai padės nustatyti, ar ji turi pakankamai patirties ir ar gali atlikti sudėtingesnes užduotis. Ir kaip greitai specialistai gali išspręsti atsiradusias technines bėdas.

Portfolio – įmonės portfolio analizavimas leidžia suprasti, ar jos anksčiau atliktos svetainės atitinka jūsų lūkesčius. Būtinai jį peržiūrėkite, atkreipkite dėmesį su kokiais klientais yra dirbama. Ar tai nauji verslai, ar žinomi prekių ženklai. Tai rodo apie įmonės profesionalumo lygį.

Komanda – svarbu, kad įmonė turėtų profesionalią ir patyrusią komandą, kuri galėtų atlikti sudėtingesnes užduotis. Reikalingas ne tik dizaineris, tačiau programuotojai, tekstų rašytojai ir kiti įvairūs IT specialistai.

Techninė parama – svarbu, kad įmonė teiktų techninę paramą savo klientams. Tai reiškia, kad ji turi profesionalią ir patyrusią IT specialistų komandą, kuri gali padėti jums su bet kokiomis problemomis, susijusiomis su svetaine.

SEO – tai tikriausiai vienas iš svarbiausių aspektų, jeigu norite, kad jūsų svetainė būtų matoma Google paieškos rezultatuose. Įmonė turi teikti SEO paslaugas ir turėti patirties optimizuojant svetaines.

Kaina – analizuokite įmonių siūlomus paslaugų paketus ir palyginkite jas tarpusavyje. Svarbu suprasti, jog lyginti reiktų panašaus lygio įmones, o ne profesionalus su pradedančiaisiais, mažai patirties turinčiais specialistais.

Garantijos – renkantis įmonę atkreipkite dėmesį į tai, ar ji teikia garantijas savo paslaugoms. Tai reiškia, kad jeigu svetainė neveiks kaip numatyta, įmonė turi garantuoti jums tinkamą problemos sprendimą.

Kokių papildomų paslaugų prireikia prekių ženklams?

Logotipų kūrimas – tai pirmas dalykas, kurį turi susikurti įmonė. Jeigu nesate dizaineris, tai geriau patikėkite šią užduotį profesionalams. 

Baneriai – arba reklaminiai skydeliai, tai efektyvi rinkodaros priemonė. Jų pagalba galite reklamuoti savo prekes ar paslaugas kituose tinklapiuose. Tačiau juos reikia atlikti interaktyviai, norint gauti didžiausią naudą. Mes žinome kaip tai padaryti.

Firminis stilius – tai įmonės  firminės stilistikos tęstinumas, kurią gali atpažinti  rezentacinėse priemonėse – nuo darbuotojų elektroninių laiškų parašo iki įmonės automobilių apipavidalinimo.

Adface.lt patikimas interneto svetainių kūrimas ir kitos paslaugos

Mes stengiamės išlaikyti aukštą kokybę ir profesionalumą, kad galėtume kaip įmanoma geriau pasirūpinti savo klientais. Savo veiklą mes vykdome atsakingai, o pasiekimus vertiname remdamiesi mūsų klientų atsiliepimais.

Viskas prasideda nuo pokalbio,

tad pasikalbėkime.

Mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą!

Pasikalbėkime

Įmonės rekvizitai