Pereiti prie turinio

Reklaminiai baneriai

Profesionaliai kuriame statinius banerius, kuriuos, esant poreikiui animuojame, arba adaptuojame reikiamiems dydžiams. Reklaminiai baneriai bene pigiausia ir greičiausia priemonė, atkreipianti potencialaus kliento dėmesį, skatinanti paspausti aktyvią nuorodą („call-to-action”) ir galiausiai užsisakyti produktą ar paslaugą. Reklaminės kampanijos yra naudojamos plačiai: nuo socialinių tinklų iki naujienų portalų aplinkos.

statinių banerių kūrimas

Reklaminiai statiniai (fiksuoti, nekintantys vaizdai) baneriai yra vienas iš populiariausių internetinės reklamos formų, kai reikia kokybiškos, greitos ir efektyvios vizualinės komunikacijos. Tai vaizdinė reklama, kuri gali būti įterpiama į interneto svetaines, socialinius tinklus („Facebook“, „Instagram“ ir kt.), elektroninius laiškus, tarptautinius reklaminius portalus ar tinklus (Delfi.lt, 15min.lt, Google Ads, Adform). Reklaminių banerių tikslas yra pritraukti potencialių klientų dėmesį bei paskatinti juos apsilankyti reklamuojamoje svetainėje.

Siekiant, kad reklaminiai baneriai taptų efektyvūs, išnagrinėjame prekės ženklo gaires. Įtraukiame veiksmo kvietimą (CTA), kuris paskatina vartotojus spausti. Naudojame pažangias grafinio dizaino technikas ir įrankius, kad sukurtume vizualiai patrauklius ir techniškai veiksmingus banerius. Užtikriname, kad baneriai būtų pritaikyti skirtingoms platformoms ir įrenginiams, optimizuojant juos sklandžiai peržiūrai.

Statiniai baneriai gali būti įvairių dydžių, formų ir stilių, pritaikyti tiek stacionariems, tiek mobiliesiems įrenginiams.

ANIMUOTŲ banerių kūrimas

Skirtingai nuo statinių banerių, kurie yra fiksuoti ir nekintantys vaizdai, animuoti baneriai pritraukia dėmesį per dinamiką ir interaktyvumą. Šiuos banerius kuriame, naudojant įvairias technologijas, tokias kaip GIF, HTML5, AMPHTML. Animuotose baneriuose gali būti integruoti įvairūs animacijos elementai – tekstas, mygtukai, ikonos, nuotraukos ir kt. Reklaminiai dinaminiai baneriai yra efektyvi reklamos priemonė, kuri pritraukia vartotojų dėmesį, skatinti aktyvų vartotojų įsitraukimą bei veiksmus.

Judėjimas yra žymiai veiksmingesnis dėmesio traukimo būdas lyginant su statiniais vaizdais, todėl animuoti baneriai yra pastebimi ir dar daugiau patraukiantys žvilgsnį. Dėl aukštesnio įsitraukimo lygio, animuoti baneriai dažnai pasižymi geresniais ir spustelėjimų procentais. Animuoti baneriai dažniausiai rodomi interneto svetainėse, socialinių medijų platformose, arba kaip dalis reklaminės kampanijos skirtinguose skaitmeniniuose kanaluose.

Reklaminių banerių adaptavimas

Kiekviena reklaminė erdvė internete gali turėti skirtingus išmatavimų reikalavimus. Siekiant, kad turinys būtų pritaikytas prie konkrečios erdvės ir būtų išvengta informacijos ar vaizdų iškraipymo, būtina reklaminį banerį adaptuoti. Reklaminių banerių adaptavimas yra procesas, kai originalus banerio dizainas (vienas dydis) yra pritaikomas skirtingiems dydžiams ir formatams, kad atitiktų įvairias reklamos platformas ir įrenginius.

Pavyzdžiui turint vieno dydžio banerį ir norint jį paskleisti įvairiose platformose, kurios reikalauja skirtingų dydžių, būtina adaptuoti banerius taip, kad jie atitiktų būtinus išmatavimus, neprarandant vizualinio patrauklumo ir pranešimo aiškumo.

Apie mus kalbėjo

„Adface“ yra patikima ir efektyvi reklamos agentūra, kuri vertina klientų pasitenkinimą ir teikia paslaugas laiku. Jų gebėjimas laikytis terminų ir pateikti įdomius dizaino sprendimus rodo, kad jie turi kvalifikuotų, savo darbui atsidavusių specialistų komandą.
Audrius Bernotas
UAB „Linas Agro“, Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas
Adface yra kaip mūsų vidinės komandos narys, vertiname už tai, kad susikalbame iš pusės žodžio, greitį, idėjinių lūkesčių išpildymą. Džiaugiamės, jog ir partneriai juda į priekį, domisi naujovėmis, kas ir mus, vertybiškai vienija. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Agnė Zebitytė
UAB „Lemona“, Marketingo vadovė
Pirmiausia – žmogus, kuris klauso ir girdi. Tada seka profesionalumas, įsigilinimas į poreikius. Tada ateina verslo poreikius geriausiai atitinkantys sprendimai, pasiūlymai. Ir žinoma, vertę kuriantys rezultatai! Ir visa tai vienas žodis – PROFESIONALAI. Rekomenduoju! Nes rezultatai kalba už save.
Algirdas Grybauskas
UAB „Kesko Senukai Lithuania“, Infrastruktūros direktorius
Adface komanda – profesionalūs ir atsidavę, su kuriais lengva dirbti ir komunikuoti. Įsiklausoma į klientą, siūlomi sprendimai ir idėjos, kol randamas geriausias variantas. Džiaugiamės gera ir pozityvia energija įgyvendinant bet kokį sumanymą, o svarbiausia prisidedant prie įmonės vizualinio identiteto formavimo.
Giedrė Dundzienė
UAB „Elviva“, Marketingo projektų vadovė
Esame labai dėkingi visai ADFACE komandai už parodytą profesionalumą. Jūsų proaktyvi komunikacija viso proceso metu padėjo nepamesti bendros vizijos ir tikslų, o dizaino lūkesčius perpratote iš pusės mūsų žodžio. Mūsų nuomonė: Labai stipri komanda parodė labai stiprius rezultatus! Ačiū!
Erlandas Trumpickas
MB „Bitcat“, Organizacijos vadovas
Su Adface komanda bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, o tai įrodo, kad esame patenkinti kainos ir suteikiamos kokybės santykiu. Puiki komunikacija, greiti terminai ir kokybiškas rezultatas leidžia pasitikėti dizainerių komanda skiriant net ir didesnio mąsto, kūrybinius dizaino darbus. Ačiū, kad prisidedate prie mūsų verslo sėkmės!
Karolina Rutkauskė
UAB „BNP Finance“, Rinkodaros specialistė
Bendradarbiavimas visuomet būna sklandus, darbai vyksta operatyviai, greitai sureaguojama į užklausas, darbus. Su darbais spėjama į terminus, o dažnai gauname variantus anksčiau laiko. Džiugina ir galutiniai rezultatai, jaučiasi, kad įsiklausoma į tai, ko klientui norisi.
Laura Šimonėlytė
UAB „Antėja“, Pardavimo kampanijų koordinatorė
Dėkojame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narei – kūrybinei marketingo agentūrai „ADFACE“, kurios profesionalų komandai jau antrus metus iš eilės patikime Kauno PPA rūmų kalėdinio verslo dovanų e-katalogo dizainą, už profesionalų bendradarbiavimą, originalius kūrybinius sprendimus, už visada džiuginantį galutinį rezultatą. Labai vertiname „ADFACE“ specialistų atsakingumą, malonią komunikaciją, terminų laikymąsi ir lojalumą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenei.
Ingrida Kazlauskaitė
„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai”, Viešųjų ryšių vadovė
Labai džiaiugiamės bendradarbiavimu, vis reikalinga IT pagalba, vyksta operatyviu greitumu – mums tas ypatingai svarbu. Tik išsiuntus užduotį, Adface iš karto pateikia atsakymą ir darbus įgyvendina. Juos vadiname operatyviu partneriu mūsų marketinge.
Simona Maslauskienė
„Era Esthetic“, Marketingo vadovė
Dėkojame „Adface“ komandai už kokybišką, sklandų bendradarbiavimą, įsiklausymą, pasiūlymus – kartu lengviau siekti tikslų ir atrasti reikalingus sprendimus!
Jovita Apanavičienė
UAB „Audrineta“, Rinkodaros ir pardavimų vadovė
Geriausios rekomendacijos dirbant su Adface agentūra, visada sulaukiame puikių rezultatų ir prireikus, reikalingos pagalbos.
Ieva Armonaitė
UAB „Kauno vaisių ir daržovių prekyba“, Marketingo koordinatorė
Operatyviai, laiku ir kokybiškai atliktas darbas! Ačiū Jūsų komandai!
Giedrė Mačiulienė
UAB „Coface baltics services“, Marketingo ir komunikacijos vadovė
Visais atvejais pateisina lūkesčius. Aukščiausio lygio bendradarbiavimas. Rekomendacijos.
Karolis Zelenkauskas
UAB „Alumnita“, Direktorius
Nuoširdžiai dėkojame už puikų darbą kuriant mūsų naująją internetinę svetainę. Jūsų inovatyvus požiūris ir kruopštumas sukūrė produktą, kuris iškart sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Svetainė puikiai atspindi EWA vertybes, verslo esmę ir padeda mums išsiskirti rinkoje. Esame labai patenkinti rezultatu!
Karolis Muduris
UAB „EWA”, Technikos pardavimų direktorius
720x340 anteja
720x340 lemona 1
720x340 topocentras
720x340 bobutes paskola
720x340 chazz
720x340 dominos 2

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 607 81 646

Palikite šį lauką tuščią