Mes dalinamės informacija, kuri bus naudinga ne tik marketingo specialistams ar reklamos kūrėjams, bet ir visiems, kurie domisi marketingu bei internetiniu įvaizdžiu.
Temos parengtos, remiantis dažniausiai mums užduodamais klausimais ir vykstančiomis diskusijomis. Temoje taip pat pateiktas potemių turinys, kuris, tikime, padės lengvai rasti atsakymus į visus jums rūpimus klausimus. O jeigu turite klausimą ir jūs, susisiekite su mumis – juk viskas prasideda nuo pokalbio.

Jūsų svetainės kaina: kas ją sudaro?

Pakalbėkime apie procesus ir paslaugas, kurias gaunate patikėdami svetainę sukurti profesionalų komandai, ir kas įeina į unikalaus dizaino interneto svetainių kūrimo kainą.

Socialinių medijų įrašų dydžiai

Norint maksimaliai išnaudoti visas socialinių tinklų teikiamas galimybes, svarbu žinoti vizualinės informacijos paruošimo techninius reikalavimus, pavyzdžiui – nuotraukos ar vaizdo įrašo dydžius.

Kam skirtas jūsų baneris?

Kiekvienas jūsų turintis verslą siekiate, kad jūsų verslas būtų pastebėtas. Visa tai, efektyviai galima pasiekti su tinkama reklama baneryje, nes vaizdinis turinys labiausiai įtraukiantis ir į jį geriausiai reaguoja vartotojai.

8 klaidos lemiančios banerio nesėkmę

Sakoma, kad velnias slepiasi detalėse, tad pakalbėkime apie tas smulkias, bet didelės įtakos jūsų reklaminei kampanijai galinčias turėti detales – klaidas, dėl kurių baneris tampa neefektyvus.

Viskas prasideda nuo pokalbio.

Mes padėsime jums rasti geriausią sprendimą!

Pasikalbėkime

Įmonės rekvizitai