Pereiti prie turinio

Turinio kūrimas

Užtikriname ne tik kokybišką ir akį traukiantį vizualinį, bet ir tekstinį turinį. Tekstinis turinys – neatsiejama dalis prekės ženklo komunikacijoje. Potencialiam klientui leidžia geriau pažinti produktą ar paslaugą, skatina žinomumą, nurodo patikimumą ir užtikrina efektyvią komunikaciją su vartotojais.

Interneto svetainių turinio kūrimas

Kuriame ir redaguojame tekstus, kuri pateikiama interneto svetainėje. Tai apima straipsnius, tinklaraščių įrašus, produktų aprašymus, klientų atsiliepimus, DUK skiltis, ir kita. Šis turinys yra svarbus ne tik informacijos pateikimui, bet ir SEO (paieškos sistemos optimizavimui). Gerai paruoštas turinys padeda svetainei būti geriau matomai paieškos sistemose, taip pritraukiant daugiau lankytojų. Kokybiškas ir nuoseklus turinys padeda įmonėms kurti pasitikėjimą su esamais bei potencialiais naujais klientais. Tinkamai sukurtas turinys gali padėti skatinti pardavimus, pavyzdžiui, užsisakant naujienlaiškį ar dalijantis informacija socialinėse medijose.

Tinklaraščių (blogų) įrašų kūrimas

Tinklaraščio įrašų kūrimo paslauga apima unikalų ir SEO optimizuotą turinio kūrimą tinklaraščiams. Reguliarūs ir kokybiški tinklaraščio įrašai padeda publikuoti savo srities žinias ir ekspertizę. Tinkamas turinys padeda sukurti ryšį su esamais ir potencialiais klientais, skatinant lojalumą ir pasitikėjimą. Tinklaraščio įrašai gali būti naudojami įvairiems marketingo tikslams, įskaitant prekės ženklo stiprinimą, naujienų skelbimą, produktų ar paslaugų pristatymą. Padeda pagerinti svetainės matomumą paieškos sistemose, pritraukiant daugiau vartotojų.

Vertimo paslaugos

Atliekame rašytinių tekstų, dokumentų, svetainių turinio ir kitos medžiagos vertimą iš vienos kalbos į kitą. Tai apima profesionalų ir tikslų žodžio po žodžio ar prasminį vertimą, atsižvelgiant į kontekstą, kultūrines ypatybes ir specifinį sektoriaus žodyną. Tikslus ir kokybiškas vertimas rodo profesionalumą ir padeda išvengti klaidų, kurios gali kenkti įmonės įvaizdžiui. Vertimo paslaugos yra skirtos įmonėms, organizacijoms ir asmenims, reikalaujantiems tikslaus ir profesionalaus turinio vertimo įvairiomis kalbomis.

Produktų fotosesijos atlikimas

Produktų fotosesijos kūrimo paslauga apima profesionalių nuotraukų, skirtų įvairiems produktams, fotografavimą ir apdorojimą. Tai reiškia, kad kiekvienas produktas yra fotografuojamas taip, kad išryškėtų jo geriausios savybės, o galutinės nuotraukos yra pritaikomos skirtingoms reklamos ir marketingo kanalams, pavyzdžiui, interneto svetainėms, socialinėms medijoms, spaudai ar reklaminėms brošiūroms. Tai ypač svarbu šiuolaikinėje rinkoje, kur aukštos kokybės vizualinis turinys yra būtinas efektyviai rinkodarai ir prekės ženklo plėtrai.

Apie mus kalbėjo

„Adface“ yra patikima ir efektyvi reklamos agentūra, kuri vertina klientų pasitenkinimą ir teikia paslaugas laiku. Jų gebėjimas laikytis terminų ir pateikti įdomius dizaino sprendimus rodo, kad jie turi kvalifikuotų, savo darbui atsidavusių specialistų komandą.
Audrius Bernotas
UAB „Linas Agro“, Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas
Adface yra kaip mūsų vidinės komandos narys, vertiname už tai, kad susikalbame iš pusės žodžio, greitį, idėjinių lūkesčių išpildymą. Džiaugiamės, jog ir partneriai juda į priekį, domisi naujovėmis, kas ir mus, vertybiškai vienija. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Agnė Zebitytė
UAB „Lemona“, Marketingo vadovė
Pirmiausia – žmogus, kuris klauso ir girdi. Tada seka profesionalumas, įsigilinimas į poreikius. Tada ateina verslo poreikius geriausiai atitinkantys sprendimai, pasiūlymai. Ir žinoma, vertę kuriantys rezultatai! Ir visa tai vienas žodis – PROFESIONALAI. Rekomenduoju! Nes rezultatai kalba už save.
Algirdas Grybauskas
UAB „Kesko Senukai Lithuania“, Infrastruktūros direktorius
Adface komanda – profesionalūs ir atsidavę, su kuriais lengva dirbti ir komunikuoti. Įsiklausoma į klientą, siūlomi sprendimai ir idėjos, kol randamas geriausias variantas. Džiaugiamės gera ir pozityvia energija įgyvendinant bet kokį sumanymą, o svarbiausia prisidedant prie įmonės vizualinio identiteto formavimo.
Giedrė Dundzienė
UAB „Elviva“, Marketingo projektų vadovė
Esame labai dėkingi visai ADFACE komandai už parodytą profesionalumą. Jūsų proaktyvi komunikacija viso proceso metu padėjo nepamesti bendros vizijos ir tikslų, o dizaino lūkesčius perpratote iš pusės mūsų žodžio. Mūsų nuomonė: Labai stipri komanda parodė labai stiprius rezultatus! Ačiū!
Erlandas Trumpickas
MB „Bitcat“, Organizacijos vadovas
Su Adface komanda bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, o tai įrodo, kad esame patenkinti kainos ir suteikiamos kokybės santykiu. Puiki komunikacija, greiti terminai ir kokybiškas rezultatas leidžia pasitikėti dizainerių komanda skiriant net ir didesnio mąsto, kūrybinius dizaino darbus. Ačiū, kad prisidedate prie mūsų verslo sėkmės!
Karolina Rutkauskė
UAB „BNP Finance“, Rinkodaros specialistė
Bendradarbiavimas visuomet būna sklandus, darbai vyksta operatyviai, greitai sureaguojama į užklausas, darbus. Su darbais spėjama į terminus, o dažnai gauname variantus anksčiau laiko. Džiugina ir galutiniai rezultatai, jaučiasi, kad įsiklausoma į tai, ko klientui norisi.
Laura Šimonėlytė
UAB „Antėja“, Pardavimo kampanijų koordinatorė
Dėkojame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narei – kūrybinei marketingo agentūrai „ADFACE“, kurios profesionalų komandai jau antrus metus iš eilės patikime Kauno PPA rūmų kalėdinio verslo dovanų e-katalogo dizainą, už profesionalų bendradarbiavimą, originalius kūrybinius sprendimus, už visada džiuginantį galutinį rezultatą. Labai vertiname „ADFACE“ specialistų atsakingumą, malonią komunikaciją, terminų laikymąsi ir lojalumą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenei.
Ingrida Kazlauskaitė
„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai”, Viešųjų ryšių vadovė
Labai džiaiugiamės bendradarbiavimu, vis reikalinga IT pagalba, vyksta operatyviu greitumu – mums tas ypatingai svarbu. Tik išsiuntus užduotį, Adface iš karto pateikia atsakymą ir darbus įgyvendina. Juos vadiname operatyviu partneriu mūsų marketinge.
Simona Maslauskienė
„Era Esthetic“, Marketingo vadovė
Dėkojame „Adface“ komandai už kokybišką, sklandų bendradarbiavimą, įsiklausymą, pasiūlymus – kartu lengviau siekti tikslų ir atrasti reikalingus sprendimus!
Jovita Apanavičienė
UAB „Audrineta“, Rinkodaros ir pardavimų vadovė
Geriausios rekomendacijos dirbant su Adface agentūra, visada sulaukiame puikių rezultatų ir prireikus, reikalingos pagalbos.
Ieva Armonaitė
UAB „Kauno vaisių ir daržovių prekyba“, Marketingo koordinatorė
Operatyviai, laiku ir kokybiškai atliktas darbas! Ačiū Jūsų komandai!
Giedrė Mačiulienė
UAB „Coface baltics services“, Marketingo ir komunikacijos vadovė
Visais atvejais pateisina lūkesčius. Aukščiausio lygio bendradarbiavimas. Rekomendacijos.
Karolis Zelenkauskas
UAB „Alumnita“, Direktorius
Nuoširdžiai dėkojame už puikų darbą kuriant mūsų naująją internetinę svetainę. Jūsų inovatyvus požiūris ir kruopštumas sukūrė produktą, kuris iškart sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Svetainė puikiai atspindi EWA vertybes, verslo esmę ir padeda mums išsiskirti rinkoje. Esame labai patenkinti rezultatu!
Karolis Muduris
UAB „EWA”, Technikos pardavimų direktorius

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 607 81 646

Palikite šį lauką tuščią