Sudėtinga informacija - paprastai ir aiškiai: animuotų video galia

Šiandien, kai e-komercijos patrauklumas auga sulig kiekviena diena, lygiai taip pat didėja ir konkurencija: dėl auditorijos dėmesio tenka grumtis parodymų dažnumu, vaizdo originalumu, turinio įtraukimu. Norite didesnės rinkos dalies? Privalote ne tik pateikti klientus viliojantį pasiūlymą, bet ir būti pastebėti konkurentų minioje.

Todėl vis populiaresniu įrankiu e-rinkodaroje tampa trumpi animuoti filmukai – ir tam yra visas pluoštas priežasčių.

Figuros02
Video Animuota Reklama
Video Video Video
Figuros01
1

Animuota reklama - būdas greičiau būti pastebėtiems

Animuota reklama – tai trumpas, 15-60 sekundžių trukmės, įtraukiantis filmukas, kuris reklamuoja jūsų kompaniją, paslaugas ar prekes. Tai įtraukus, įdomus ir kūrybingas būdas būti greičiau pastebėtiems televizijoje, naujienų portaluose ar, ypač dažnai, socialiniuose tinkluose. Paprastai tokie video sužadina emocijas, todėl paskatina draugišką atsaką į jūsų prekės ženklą iš įvairių auditorijų.

Video: Topo Centras

Figuros03
Figura01
2

Pagrindiniai animuotos video reklamos tikslai

Dažniausi tikslai, kurių siekiama animuotais reklaminiais video, yra šie:

– prekės ženklo žinomumo didinimas: padeda pritraukti naujus klientus bei padidinti savo auditoriją;

– konversijų auginimas: pristatomos prekės ir produktai skatina apsilankyti jūsų el. parduotuvėje, tinklalapyje ar bloge;

– pardavimų didinimas: video turinys tampa vis galingesniu pardavimų įrankiu – todėl šiuolaikinė e-rinkodara jau sunkiai įsivaizduojama be video instrukcijų, pristatymų, animuotų reklamų;

– naujų produktų pristatymas: ne veltui animuotas reklamas taip pamėgo startuoliai – jos bene geriausiai padeda parodyti produkto esmę ir atskleisti jo vertę būsimam klientui ar paprasčiausiai „užnorinti“ žmogų įsigyti jūsų naują produktą/paslaugą.

Video: Adface

Figuros04
Reklama Animuota Animuota
Video
Figura02
3

Kodėl animuoti video tokie paveikūs?

Kodėl animuoti video tokie paveikūs? Viena pagrindinių priežasčių: juos smagu žiūrėti. Šiuolaikinis klientas visai nenori spoksoti į įprastas reklamas ar klausytis dėl jo dėmesio besivaržančių šabloninių prekės ženklų šūkių. Tad čia į pagalbą ateina animuotos reklamos. Tai ne tik informacija, bet ir pramoga, todėl tokios reklamos ne tik patraukia interneto vartotojų dėmesį, bet ir didina jų lojalumą, o lojali auditorija yra kur kas dažniau perkanti nei šaltas klientas

Video: Adface

Figuros05
Paprasta Sudetinga
Figuros06
4

Video reklama supaprastina sudėtingą žinutę

Animuoti video – tai šviežias ir kūrybiškas požiūris į reklamą, leidžiantis sudėtingą verslo žinutę suskaidyti į aiškius gabalėlius ir nuosekliai parodyti, pasakojant trumpą, įtraukiančią istoriją, kurią lengva suprasti ir įsivaizduoti. Tai ypač pravartu finansų organizacijoms, mokslo-švietimo įstaigoms, sveikatos paslaugų ar kripto valiutų prekeiviams ir kitoms kompanijoms, kurios dirba sudėtingesnėse industrijose ir tiekia kompleksines, keliais žodžiais sunkiai nusakomas paslaugas.

Video: Ibotta

Unnamed File
Demesio Demesio
5

Dėmesį išlaikantis reklamos įrankis

Animuotos reklamos sukūrė visai naują skaitmeninės reklamos segmentą, o jas naudojančios kompanijos gali pasigirti kur kas aukštesniais auditorijos įsitraukimo, klientų pritraukimo ir susidomėjusių kontaktų rinkimo skaičiais. Priežastis paprasta: gerai atlikta animacija priverčia internete naršantį žmogų stabtelėti ir pažiūrėti reklamą iki galo.

Be to, animuoti video leidžia jums eksperimentuoti su skirtingais stiliais bei efektais – ir pasiekti skirtingas auditorijas. O jūs savo prekės ženklą, produktus ar paslaugas galite pristatyti pačiais įvairiausiais būdais

Video: Sprite

Video: Sprite

Video: Sprite

Figuros07
Efektas Sekme
6

Animuota reklama tai puikus kainos-efekto santykis

Dar viena animuotų reklaminių filmukų populiarumo priežastis – patraukli kaina. Sukurti animuotą video yra kur kas pigiau nei, tarkime, nufilmuoti to paties scenarijaus realius vaizdus, kuriems dažniausiai reikalinga aparatūra, aktoriai, specifinės aplinkos nuoma ir pan.

Figuros08
Animuotareklama
7

Kas lemia animuotos reklamos sėkmę?

Žinutė: svarbu ne tik KAIP, bet ir KĄ savo reklama norite pasakyti.

Atlikimo kokybė: reklamą matantys žmonės jos kokybę sieja su jūsų prekės ženklo kokybe – todėl animacija turi būti išpildyta nepriekaištingai.

Prekės ženklo integravimas: būtina atsižvelgti į jūsų prekės ženklo integravimą – jo spalvinius ar logotipo formų sprendimus subtiliai panaudoti animacijoje, taip paliekant gilesnį įspaudą žiūrinčio žmogaus atmintyje.

Tikslinė auditorija: visiems skirtos reklamos realiai yra neskirtos niekam. Todėl prieš nusprendžiant, kokia bus jūsų animuota reklama, svarbu atsižvelgti, kokiai auditorijai ją kuriate, ir pagal tai adaptuoti reklamos elementus bei siužetą.

Ritmas: paveikiausios animuotos reklamos paprastai išlaiko tam tikrą sklandų ritmą, kuris įtraukia ir nepaleidžia žiūrovo dėmesio iki pabaigos.

Pasidalinti:

Viskas prasideda nuo pokalbio,
tad pasikalbėkime.
Socialiniu Mediju Irasu Dydziai Virselis

Socialinių medijų įrašų dydžiai

Norint maksimaliai išnaudoti visas socialinių tinklų teikiamas galimybes, svarbu žinoti vizualinės informacijos paruošimo techninius reikalavimus, pavyzdžiui – nuotraukos ar vaizdo įrašo dydžius.

Kam Skirtas Jusu Baneris  Virselis 300x198

Kam skirtas jūsų baneris?

Reklamos baneryje NAUDA 3 būdai panaudoti reklamą baneryje savo verslui Padidinkite savo įmonės ir prekės ženklo žinomumą Parduokite savo prekes ar paslaugas ir formuokite paklausą

Virselis 2

8 klaidos lemiančios banerio nesėkmę

Sakoma, kad velnias slepiasi detalėse, tad pakalbėkime apie tas smulkias, bet didelės įtakos jūsų reklaminei kampanijai galinčias turėti detales – klaidas, dėl kurių baneris tampa

Mes padėsime surasti geriausią sprendimą!

Susisiekime

Įmonės rekvizitai