Skip to content

El. parduotuvių kūrimas


Elektroninė parduotuvė yra internetinė platforma, skirta prekių ar paslaugų pardavimui per internetą. Kuriame unikalaus dizaino, funkcionalias ir vartotojui patogias elektronines parduotuves. Tai daugiau nei interneto svetainė: tai yra strateginis įrankis, skirtas pardavimams didinti.

El. parduotuvių auditas

Mūsų atliekamas auditas yra išsamus tyrimas, skirtas jūsų interneto svetainės patobulinimui. Proceso metu atliekame šiuos veiksmus:

  1. Tikriname, kaip elektroninė parduotuvė atvaizduojama įvairiose naršyklėse ir skirtingų rūšių mobiliųjų įrenginių ekranuose.
  2. Nagrinėjame meniu išdėstymą, turinio struktūrizavimą ir bendrą informacijos pateikimą. Siekiame įvertinti, ar informacija yra lengvai pasiekiama, ar navigacijos kelias yra intuityvus ir ar turinys yra pateikiamas aiškiai bei patraukliai.
  3. Atidžiai vertiname dizaino aspektus, įskaitant nuotraukų kokybę, jų pateikimą, šriftų suderinamumą, spalvų paletę, dydžius ir kitas vizualines detales.
  4. Ieškome klaidingų nuorodų, funkcijų neveiksnumo ir atliekame techninės greitaveikos analizę.

Baigę audito procesą, mes parengiame išsamią ataskaitą su profesionaliomis išvadomis ir rekomendacijomis. Siūlome konkretų planą, kaip pagerinti jūsų elektroninės parduotuvės dizainą, funkcionalumą ir bendrą veiklos efektyvumą, kad galėtumėte pasiekti geriausius rezultatus savo versle.

Unikalaus dizaino el. parduotuvių kūrimas

Vadovaudamasi šiuolaikinėmis dizaino tendencijomis bei įsigilindami į įmonės prekinį ženklą, kuriame unikalaus dizaino elektronines parduotuves, kurios tampa ryškiu verslo tikslų atspindžiu.

Darbo procesas prasideda nuo išsamios analizės: atidžiai išklausome kliento poreikius, tikslus ir viziją, kuri tampa kūrybos pagrindu. Taip sukuriamas unikalus elektroninės parduotuvės stilistika, dizainas, kuris ne tik vizualiai traukia akį, bet ir užtikrina nepriekaištingą funkcionalumą. Kiekvienas dizaino elementas yra derinamas su navigacijos logika, leidžiant lankytojui patogiai ir lengvai pasiekti reikiamą informaciją. Naudojame pažangiausias vartotojo sąsajos (UI) ir vartotojo patirties (UX) kūrimo praktikas bei šiuolaikines technologijas, kad galėtume pateikti sprendimus, kurie paverčia lankytojų įtraukimą į rezultatus.

Elektroninės parduotuvės yra daugiau nei tik verslo atstovavimas internete. Jos tampa galingu įrankiu, padedančiu pasiekti strateginius marketingo tikslus, didinti įmonės žinomumą ir skatinti pardavimus.

El. parduotuvių programavimas

Kuriame Lietuvos ir užsienio rinkai pritaikytas elektronines parduotuves.

  1. Diegiame populiarias ir patikimas apmokėjimų sistemas, tokius kaip Paysera, Stripe, PayPal ir kt. Tai leidžia klientams lengvai ir saugiai atlikti mokėjimus, taip pat suteikia verslui lankstumą priimant įvairias mokėjimo formas.
  2. Integruojame efektyvias pristatymo paslaugas, įskaitant Omniva, DPD, LP Express ir kitas. Tai užtikrina sklandų prekių pristatymą klientams ir optimizuoja logistikos procesus.
  3. Kuriame išplėstinius produktų filtrus, leidžiančius klientams lengvai rasti reikiamas prekes pagal įvairius kriterijus, pvz., kategoriją, kainą, spalvą ar dydį.
  4. Įdiegiame įvairias funkcijas, padedančias padidinti pardavimų konversijas. Tai apima intuityvius krepšelio valdymo sprendimus, skatinimo ir lojalumo programas.
El. parduotuvių atnaujinimas ir priežiūra

Mūsų teikiama paslauga – elektroninių parduotuvių atnaujinimas ir priežiūra – yra skirta užtikrinant, kad internetinės parduotuvės būtų ne tik techniškai tvarkingos, bet ir atitiktų šiuolaikines rinkos tendencijas bei klientų lūkesčius. Atliekame platformos atnaujinimus, saugumo patobulinimus, klaidų taisymą ir našumo gerinimą. Atnaujiname dizainą, atsižvelgdami į naujausias vartotojo patirties (UX) ir vartotojo sąsajos (UI) tendencijas. Užtikriname, kad elektroninės parduotuvės būtų apsaugotos nuo kibernetinių grėsmių.

Teikiame nuolatinę techninę paramą, konsultacijas, kad galėtumėte greitai išspręsti bet kokius iškilusius klausimus ar problemas.

Įgyvendinta: Elektroninės parduotuvės


Apie mus kalba

„Adface“ yra patikima ir efektyvi reklamos agentūra, kuri vertina klientų pasitenkinimą ir teikia paslaugas laiku. Jų gebėjimas laikytis terminų ir pateikti įdomius dizaino sprendimus rodo, kad jie turi kvalifikuotų, savo darbui atsidavusių specialistų komandą.
Audrius Bernotas
UAB „Linas Agro“, Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas
Adface yra kaip mūsų vidinės komandos narys, vertiname už tai, kad susikalbame iš pusės žodžio, greitį, idėjinių lūkesčių išpildymą. Džiaugiamės, jog ir partneriai juda į priekį, domisi naujovėmis, kas ir mus, vertybiškai vienija. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Agnė Zebitytė
UAB „Lemona“, Marketingo vadovė
Pirmiausia – žmogus, kuris klauso ir girdi. Tada seka profesionalumas, įsigilinimas į poreikius. Tada ateina verslo poreikius geriausiai atitinkantys sprendimai, pasiūlymai. Ir žinoma, vertę kuriantys rezultatai! Ir visa tai vienas žodis – PROFESIONALAI. Rekomenduoju! Nes rezultatai kalba už save.
Algirdas Grybauskas
UAB „Kesko Senukai Lithuania“, Infrastruktūros direktorius
Adface komanda – profesionalūs ir atsidavę, su kuriais lengva dirbti ir komunikuoti. Įsiklausoma į klientą, siūlomi sprendimai ir idėjos, kol randamas geriausias variantas. Džiaugiamės gera ir pozityvia energija įgyvendinant bet kokį sumanymą, o svarbiausia prisidedant prie įmonės vizualinio identiteto formavimo.
Giedrė Dundzienė
UAB „Elviva“, Marketingo projektų vadovė
Esame labai dėkingi visai ADFACE komandai už parodytą profesionalumą. Jūsų proaktyvi komunikacija viso proceso metu padėjo nepamesti bendros vizijos ir tikslų, o dizaino lūkesčius perpratote iš pusės mūsų žodžio. Mūsų nuomonė: Labai stipri komanda parodė labai stiprius rezultatus! Ačiū!
Erlandas Trumpickas
MB „Bitcat“, Organizacijos vadovas
Su Adface komanda bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, o tai įrodo, kad esame patenkinti kainos ir suteikiamos kokybės santykiu. Puiki komunikacija, greiti terminai ir kokybiškas rezultatas leidžia pasitikėti dizainerių komanda skiriant net ir didesnio mąsto, kūrybinius dizaino darbus. Ačiū, kad prisidedate prie mūsų verslo sėkmės!
Karolina Rutkauskė
UAB „BNP Finance“, Rinkodaros specialistė
Bendradarbiavimas visuomet būna sklandus, darbai vyksta operatyviai, greitai sureaguojama į užklausas, darbus. Su darbais spėjama į terminus, o dažnai gauname variantus anksčiau laiko. Džiugina ir galutiniai rezultatai, jaučiasi, kad įsiklausoma į tai, ko klientui norisi.
Laura Šimonėlytė
UAB „Antėja“, Pardavimo kampanijų koordinatorė
Dėkojame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narei – kūrybinei marketingo agentūrai „ADFACE“, kurios profesionalų komandai jau antrus metus iš eilės patikime Kauno PPA rūmų kalėdinio verslo dovanų e-katalogo dizainą, už profesionalų bendradarbiavimą, originalius kūrybinius sprendimus, už visada džiuginantį galutinį rezultatą. Labai vertiname „ADFACE“ specialistų atsakingumą, malonią komunikaciją, terminų laikymąsi ir lojalumą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenei.
Ingrida Kazlauskaitė
„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai”, Viešųjų ryšių vadovė
Labai džiaiugiamės bendradarbiavimu, vis reikalinga IT pagalba, vyksta operatyviu greitumu – mums tas ypatingai svarbu. Tik išsiuntus užduotį, Adface iš karto pateikia atsakymą ir darbus įgyvendina. Juos vadiname operatyviu partneriu mūsų marketinge.
Simona Maslauskienė
„Era Esthetic“, Marketingo vadovė
Dėkojame „Adface“ komandai už kokybišką, sklandų bendradarbiavimą, įsiklausymą, pasiūlymus – kartu lengviau siekti tikslų ir atrasti reikalingus sprendimus!
Jovita Apanavičienė
UAB „Audrineta“, Rinkodaros ir pardavimų vadovė
Geriausios rekomendacijos dirbant su Adface agentūra, visada sulaukiame puikių rezultatų ir prireikus, reikalingos pagalbos.
Ieva Armonaitė
UAB „Kauno vaisių ir daržovių prekyba“, Marketingo koordinatorė
Operatyviai, laiku ir kokybiškai atliktas darbas! Ačiū Jūsų komandai!
Giedrė Mačiulienė
UAB „Coface baltics services“, Marketingo ir komunikacijos vadovė
Visais atvejais pateisina lūkesčius. Aukščiausio lygio bendradarbiavimas. Rekomendacijos.
Karolis Zelenkauskas
UAB „Alumnita“, Direktorius
Nuoširdžiai dėkojame už puikų darbą kuriant mūsų naująją internetinę svetainę. Jūsų inovatyvus požiūris ir kruopštumas sukūrė produktą, kuris iškart sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Svetainė puikiai atspindi EWA vertybes, verslo esmę ir padeda mums išsiskirti rinkoje. Esame labai patenkinti rezultatu!
Karolis Muduris
UAB „EWA”, Technikos pardavimų direktorius
720x340 kaminta
720x340 svp
720x340 senukai
720x340 dotnuva
720x340 balticsticks
720x340 sanoswiss

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 647 46 864

Leave this field blank