Skip to content

KPPA rūmai

Šventinis katalogas

issuu.com


Užduotis

„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai“ – didžiausia Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenę telkianti ir paslaugas verslui plėtojanti organizacija. Tikslas – laikantis organizacijos firminio stiliaus, sukurti kasmetinius šventinius katalogus, kurie suteikia galimybę rūmų nariams efektyviai pristatyti savo šventinius pasiūlymus ir dovanų idėjas. 


Rezultatas

Šventinis katalogas sukurtas su ypatingu dėmesiu, išlaikant organizacijos firminę stilistiką ir spalvą. Aiškiai išskirtos dovanų ir pasiūlymų pozicijos, kurios yra reprezentatyviai bei estetiškai apipavidalintos. Kataloge taip pat vyrauja šventinės grafikos detalės, kurios ne tik sustiprina bendrą įspūdį, bet ir sukuria jaukią, šventinę atmosferą.


Dėkojame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narei – kūrybinei marketingo agentūrai „ADFACE“, kurios profesionalų komandai jau antrus metus iš eilės patikime Kauno PPA rūmų kalėdinio verslo dovanų e-katalogo dizainą, už profesionalų bendradarbiavimą, originalius kūrybinius sprendimus, už visada džiuginantį galutinį rezultatą. Labai vertiname „ADFACE“ specialistų atsakingumą, malonią komunikaciją, terminų laikymąsi ir lojalumą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenei.
Ingrida Kazlauskaitė
„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai”, Viešųjų ryšių vadovė

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 647 46 864

Leave this field blank