Skip to content

Jūsų svetainės kaina: kas ją sudaro?

outside cover

Šįkart pakalbėkime apie tuos procesus ir paslaugas, kurias gaunate patikėdami svetainę sukurti profesionalų komandai, ir kas įeina į unikalaus dizaino interneto svetainių kūrimo kainą.

1.

Analizė: kas, kam ir kaip?

Kiekviena su profesionalais kuriama nauja internetinė svetainė prasideda nuo užduoties išsigryninimo ir aiškaus tikslo. Tam būtinos išsamios konsultacijos su užsakovu, kuo geresnis kompanijos pažinimas ir paties naujojo tinklalapio sukūrimo tikslo suvokimas. Tai, kam kuriate svetainę – prekės ženklo reprezentacijai, elektroninei prekybai, edukacijai, paslaugų teikimui, bendruomenės būrimui ar pan. – stipriai lems ir būsimos svetainės dizaino, turinio bei funkcinius sprendinius. Tuo pačiu būtina išsigryninti ir tikslinę kuriamo internetinio puslapio auditoriją: dirbdami dizaineriai visada atsižvelgs į konkrečius žmones, kuriems ši svetainė yra kuriama ir kuriuos turi patraukti.

Kuo geriau svetainė atliepia tikslinės auditorijos lūkesčius, tuo geriau ji padeda siekti jūsų organizacijos tikslų – tuo greičiau atsipirks šios svetainės kūrimo kaina.

2.

Kam reikalingas prototipas?

Tolimesnis darbas su interneto svetaine – jos prototipo sukūrimas: tai tarsi tie esminiai statybiniai brėžiniai, kuriais remiantis bus statomas realusis namas – jūsų svetainė.

Prototipo kūrimo metu nusprendžiama, kokio sudėtingumo ir kokios apimties svetainės jums reikia, kaip atrodys jos vidinis virtualusis žemėlapis, kokių funkcijų joje pridėsime ir kokius įrankius naudosime, kaip naviguosime, kokie bus meniu pasirinkimai ir pan.

3.

Dizainas: daugiau nei gražūs paveiksliukai

Nors neretai svetainės kūrimą įsivaizduojame kaip gražų paveiksliukų išdėliojimą, iš tiesų dizaino ir apipavidalinimo dalis prasideda tik atlikus kruopščią poreikių analizę ir susidėliojus efektyviausią prototipą – būsimos jūsų svetainės architektūrą.

Dizaino kūrimo etape sukuriami vizualiniai elementai ir turinio blokai, taigi svetainė jau pradeda įgauti savo galutinį veidą: nuo titulinio puslapio iki kiekvienos vidinių puslapių grupės. Profesionaliai sukurtas dizainas ne tik geriausiai atspindi jūsų prekės ženklą, kuria organizacijos įvaizdį, bet ir skatina lankytojų interakcijas, yra pagavus ir įtraukus.

4.

Programavimo magija – atgyjantis dizainas

Šio etapo metu darbo imasi programuotojai – jų dėka dizainas atgyja, o svetainės funkcijos  sustyguojamos taip, kad veiktų sklandžiai ir nepriekaištingai. Patyrę programuotojai išmano naujausius efektyvumo reikalavimus bei seka rinkos technologinius pokyčius, kad šiame žingsnyje į jūsų wordpress ar kitos platformos kuriamą svetainę įdiegtų progresyviausius sprendimus – tokius, kurie padės jai veikti greitai ir be jokių trikdžių. Be to, profesionali svetainė paprastai konstruojama su perspektyva į ateitį – kad prireikus galėtų būti lengviau praplečiama, papildoma ar koreguojama.

5.

Kodėl svarbi mobilioji versija?

Dar 2015-taisiais paieškų gigantė „Google“ atnaujino savo algoritmus ir ėmė itin aukštai vertinti mobiliąją versiją turinčias svetaines, o naujausi duomenys rodo, kad daugiau kaip pusė lankytojų verslo svetaines aplanko būtent iš mobiliųjų telefonų ar planšečių. Tad mobilioji svetainės versija – paprastesnis ir mažesniems ekranams adaptuotas variantas – šiandien yra būtina tiek tam, kad būtumėte aukščiau reitinguojami paieškose, tiek tam, kad patraukliau atrodytumėte klientų akyse. Ir visai nesvarbu, ar kuriate įvaizdinę, reprezentacinę svetainę, ar el. parduotuvę – bet kuriai jų šiame žingsnyje bus sukurta ir ištestuota mobilioji versija.

6.

Kodėl svarbu pasirūpinti svetainės SEO?

Nors atrodytų, jog turite idealią svetainę, tačiau nepamirškite pasirūpinti svetainės lankomumu. Kokia prasmė investuoti į svetainę, jei joje niekas nesilankys? Kad taip nenutiktų, reikėtų skirti dėmesio ir svetainės SEO (ang. search engine optimization) – paieškos sistemų optimizavimui. Buvimas pirmajame „Google“ puslapyje – veiksnys, lemiantis jūsų svetainės sėkmę. Pasak statistikos, tik 25% vartotojų nukeliauja į antrą „Google” paieškos rezultatų puslapį, o tai reiškia, kad 75% ieškančiųjų lieka pirmąjame. Kitaip tariant, jei norite išsiskirti iš savo konkurentų, būti lengviau surandami paieškos sistemose bei geriau suprasti savo auditoriją, jūs privalote pasirūpinti savo svetainės SEO.

Spaudžiame starto mygtuką!

Jūsų domenas ir SSL kodas jau pridėti, visas paslaugų paketas pajungtas, kiekviena funkcija išbandyta ir kiekviena nuoroda paspausta, visi tekstai kruopščiai peržiūrėti ir duomenys sutikrinti. 

Viskas! Sveikiname – jūsų svetainė jau startavo ir yra prieinama iš bet kurio pasaulio kampelio! O prireikus pagalbos, jos kūrėjai visada bus pasirengę padėti, paaiškinti ar atlikti užsakomus priežiūros darbus.

Dirbti su profesionalais verta – nes už juos kalba jų kuriama vertė: kūrybingos, patrauklios ir funkcionalios interneto svetainės.


Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 647 46 864

Leave this field blank