Skip to content

Interneto svetainės

Kuriame įvairaus sudėtingumo interneto svetaines ir elektronines parduotuves. Interneto svetainė, kitaip dar vadinama – vizitinė kortelė internete, reprezentuoja įmonės tikslus, misiją, vertybes. Tinkamai paruoštas ir struktūrizuotas turinys pritraukia klientų dėmesį ir skatina sprendimą pirkti, susisiekti.

Interneto svetainių auditas

Mūsų atliekamas auditas yra išsamus tyrimas, skirtas jūsų interneto svetainės patobulinimui. Proceso metu atliekame šiuos veiksmus:

 1. Tikriname svetainė atvaizduojamą skirtingose naršyklėse ir mobiliųjų įrenginių ekranuose.
 2. Analizuojame meniu išdėstymą ir turinio pateikimą, įvertinant, kad informacija būtų patogiai pasiekiama lankytojams.
 3. Atidžiai vertiname dizaino klaidas, tokias kaip nuotraukų kokybę, jų pateikimą, šriftų suderinamumą, dydžius ir pan.
 4. Ieškome klaidingų nuorodų, funkcijų neveiksnumo, atliekame greitaveikos analizę, kuri padeda nustatyti, kaip greitai svetainė užkraunama lankytojams ir kokia yra jos bendra našumo būklė.

Baigus audito procesą, mes parengiame profesionalias išvadas ir rekomendacijas, kaip pagerinti jūsų interneto svetainės dizainą ir padidinti jos efektyvumą.

ŠABLONINIo dizaino SVETAINIŲ kūrimas

Siūlome efektyvų ir ekonomiškai patrauklų sprendimą – šabloninių svetainių kūrimą. Tai puikus pasirinkimas smulkiems verslams ar startuoliams, siekiant turėti interneto svetainę, bet neplanuoja didelių pradinių investicijų į unikalų interneto svetainės dizaino kūrimą.

 1. Padedame išsirinkti tinkamiausią šabloną, atitinkantį jūsų verslo poreikius ir konceptą (pateikiame iki 5 dizaino temų, pagal jūsų verslo poreikius).
 2. Atliekame būtinus šablono pritaikymus, įskaitant spalvų, šriftų keitimus ir turinio įterpimą.
 3. Optimaliai paruošiame svetainės turinį paieškos sistemoms (SEO), kad svetainė būtų lengvai randama.
 4. Suteikiame nemokamą konsultaciją, instrukcijas, kaip efektyviai valdyti svetainės turinį ir pateikti informaciją.

Visi šablonai yra pritaikyti mobiliesiems įrenginiams.

Unikalaus dizaino svetainių kūrimas

Vadovaudamasi šiuolaikinėmis dizaino tendencijomis bei įsigilindami į įmonės prekinį ženklą, kuriame unikalaus dizaino interneto svetaines, kurios tampa ryškiu verslo tikslų atspindžiu.

Darbo procesas prasideda nuo išsamios analizės: atidžiai išklausome kliento poreikius, tikslus ir viziją, kuri tampa kūrybos pagrindu. Taip sukuriamas unikalus svetainės dizainas, kuris ne tik vizualiai traukia akį, bet ir užtikrina nepriekaištingą funkcionalumą. Kiekvienas dizaino elementas yra derinamas su navigacijos logika, leidžiant svetainės lankytojui patogiai ir lengvai pasiekti reikiamą informaciją. Naudojame pažangiausias vartotojo sąsajos (UI) ir vartotojo patirties (UX) kūrimo praktikas bei šiuolaikines technologijas, kad galėtume pateikti sprendimus, kurie paverčia lankytojų įtraukimą į rezultatus.

Mūsų sukurtos interneto svetainės yra ne tik verslo veidrodis internete, bet ir įrankis, kuris padeda pasiekti strateginius marketingo tikslus, didina įmonės žinomumą ir skatina pardavimus.

Interneto svetainių atnaujinimas

Kai esama svetainė pradeda netenkinti įmonės poreikius, kartais užtenka nedidelių bet efektyvių sprendimų, kad minimaliomis investicijomis būtų pasiektas maksimalus rezultatas. Interneto svetainių atnaujinimas leidžia pagerinti esamą interneto svetainę. Siekdami atgaivinti interneto svetainę, imamės kompleksinio požiūrio, kuris apima tiek estetikos pagerinimą, tiek funkcionalumo atnaujinimą.

Mūsų tikslas – suteikti esamai interneto svetainei naują gyvybę, kad ji ne tik atrodytų patraukliau, bet ir veiktų sklandžiau. Dizaino atnaujinimas yra atliekamas atsižvelgiant į naujausias vartotojų sąsajos (UI) ir vartotojų patirties (UX) tendencijas, užtikrinant, kad lankytojų patirtis būtų intuityvi ir maloni. Taip pat išanalizuojame ir geriname svetainės funkcionalumą, užtikriname, kad techninė pusė atitiktų šiuolaikinius interneto standartus.

EL. PARDUOTUVIŲ KŪRIMAS

Vadovaudamasi šiuolaikinėmis dizaino tendencijomis bei įsigilindami į įmonės prekinį ženklą, kuriame unikalaus dizaino elektronines parduotuves, kurios tampa ryškiu verslo tikslų atspindžiu.

Darbo procesas prasideda nuo išsamios analizės: atidžiai išklausome kliento poreikius, tikslus ir viziją, kuri tampa kūrybos pagrindu. Taip sukuriamas unikalus elektroninės parduotuvės stilistika, dizainas, kuris ne tik vizualiai traukia akį, bet ir užtikrina nepriekaištingą funkcionalumą. Kiekvienas dizaino elementas yra derinamas su navigacijos logika, leidžiant lankytojui patogiai ir lengvai pasiekti reikiamą informaciją. Naudojame pažangiausias vartotojo sąsajos (UI) ir vartotojo patirties (UX) kūrimo praktikas bei šiuolaikines technologijas, kad galėtume pateikti sprendimus, kurie paverčia lankytojų įtraukimą į rezultatus.

Elektroninės parduotuvės yra daugiau nei tik verslo atstovavimas internete. Jos tampa galingu įrankiu, padedančiu pasiekti strateginius marketingo tikslus, didinti įmonės žinomumą ir skatinti pardavimus.

Reprezentacinių svetainių (Landing page) kūrimas

Kuriame nedideles su vartotojui patogia navigacija, kur visos kategorijos yra viename lange, interneto svetaines (Landing page). „Landing page” turi veikti kaip koncentruotas, tikslinis kanalas, pristatantis svarbiausią informaciją ir skatinantis vartotoją imtis veiksmų, tokių kaip produktų pirkimas, užsiregistravimas paslaugoms, ar kontaktinės informacijos palikimas.

Kuriame nedideles su vartotojui patogia navigacija, kur visos kategorijos yra viename lange, interneto svetaines (Landing page). „Landing page” turi veikti kaip koncentruotas, tikslinis kanalas, pristatantis svarbiausią informaciją ir skatinantis vartotoją imtis veiksmų, tokių kaip produktų pirkimas, užsiregistravimas paslaugoms, ar kontaktinės informacijos palikimas.

Interneto svetainių IR EL. PARDUOTUVIŲ administravimas IR PALAIKYMAS

Suprantame, kad kiekvienas verslas yra unikalus, todėl mūsų administravimo paslaugos yra pritaikyta pagal konkrečius kliento poreikius ir užtikrina, kad jūsų internetinė erdvė būtų patikima, veiksminga ir visada žingsniu priekyje. Atliekame:

 1. Techninę priežiūrą: užtikriname, kad nepriekaištingai veiktų visi techniniai svetainės sprendimai, įskaitant greitį.
 2. Turinio atnaujinimą: reguliariai atnaujiname svetainės turinį, įkeliame naujienas, straipsnius, produktų aprašymus, taip užtikrindami svetainės aktualumą ir optimizavimą paieškos sistemoms.
 3. Stebime saugumą: stebime saugumo protokolus, kad apsaugotume svetainę nuo kenkėjiškų atakų ir duomenų nutekinimo.
 4. Konsultuojame: teikiame konsultacijas ir reaguojame į visus kliento užklausimus ar problemas, susijusias su svetainės veikla.

Apie mus kalba

„Adface“ yra patikima ir efektyvi reklamos agentūra, kuri vertina klientų pasitenkinimą ir teikia paslaugas laiku. Jų gebėjimas laikytis terminų ir pateikti įdomius dizaino sprendimus rodo, kad jie turi kvalifikuotų, savo darbui atsidavusių specialistų komandą.
Audrius Bernotas
UAB „Linas Agro“, Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas
Adface yra kaip mūsų vidinės komandos narys, vertiname už tai, kad susikalbame iš pusės žodžio, greitį, idėjinių lūkesčių išpildymą. Džiaugiamės, jog ir partneriai juda į priekį, domisi naujovėmis, kas ir mus, vertybiškai vienija. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Agnė Zebitytė
UAB „Lemona“, Marketingo vadovė
Pirmiausia – žmogus, kuris klauso ir girdi. Tada seka profesionalumas, įsigilinimas į poreikius. Tada ateina verslo poreikius geriausiai atitinkantys sprendimai, pasiūlymai. Ir žinoma, vertę kuriantys rezultatai! Ir visa tai vienas žodis – PROFESIONALAI. Rekomenduoju! Nes rezultatai kalba už save.
Algirdas Grybauskas
UAB „Kesko Senukai Lithuania“, Infrastruktūros direktorius
Adface komanda – profesionalūs ir atsidavę, su kuriais lengva dirbti ir komunikuoti. Įsiklausoma į klientą, siūlomi sprendimai ir idėjos, kol randamas geriausias variantas. Džiaugiamės gera ir pozityvia energija įgyvendinant bet kokį sumanymą, o svarbiausia prisidedant prie įmonės vizualinio identiteto formavimo.
Giedrė Dundzienė
UAB „Elviva“, Marketingo projektų vadovė
Esame labai dėkingi visai ADFACE komandai už parodytą profesionalumą. Jūsų proaktyvi komunikacija viso proceso metu padėjo nepamesti bendros vizijos ir tikslų, o dizaino lūkesčius perpratote iš pusės mūsų žodžio. Mūsų nuomonė: Labai stipri komanda parodė labai stiprius rezultatus! Ačiū!
Erlandas Trumpickas
MB „Bitcat“, Organizacijos vadovas
Su Adface komanda bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, o tai įrodo, kad esame patenkinti kainos ir suteikiamos kokybės santykiu. Puiki komunikacija, greiti terminai ir kokybiškas rezultatas leidžia pasitikėti dizainerių komanda skiriant net ir didesnio mąsto, kūrybinius dizaino darbus. Ačiū, kad prisidedate prie mūsų verslo sėkmės!
Karolina Rutkauskė
UAB „BNP Finance“, Rinkodaros specialistė
Bendradarbiavimas visuomet būna sklandus, darbai vyksta operatyviai, greitai sureaguojama į užklausas, darbus. Su darbais spėjama į terminus, o dažnai gauname variantus anksčiau laiko. Džiugina ir galutiniai rezultatai, jaučiasi, kad įsiklausoma į tai, ko klientui norisi.
Laura Šimonėlytė
UAB „Antėja“, Pardavimo kampanijų koordinatorė
Dėkojame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narei – kūrybinei marketingo agentūrai „ADFACE“, kurios profesionalų komandai jau antrus metus iš eilės patikime Kauno PPA rūmų kalėdinio verslo dovanų e-katalogo dizainą, už profesionalų bendradarbiavimą, originalius kūrybinius sprendimus, už visada džiuginantį galutinį rezultatą. Labai vertiname „ADFACE“ specialistų atsakingumą, malonią komunikaciją, terminų laikymąsi ir lojalumą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenei.
Ingrida Kazlauskaitė
„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai”, Viešųjų ryšių vadovė
Labai džiaiugiamės bendradarbiavimu, vis reikalinga IT pagalba, vyksta operatyviu greitumu – mums tas ypatingai svarbu. Tik išsiuntus užduotį, Adface iš karto pateikia atsakymą ir darbus įgyvendina. Juos vadiname operatyviu partneriu mūsų marketinge.
Simona Maslauskienė
„Era Esthetic“, Marketingo vadovė
Dėkojame „Adface“ komandai už kokybišką, sklandų bendradarbiavimą, įsiklausymą, pasiūlymus – kartu lengviau siekti tikslų ir atrasti reikalingus sprendimus!
Jovita Apanavičienė
UAB „Audrineta“, Rinkodaros ir pardavimų vadovė
Geriausios rekomendacijos dirbant su Adface agentūra, visada sulaukiame puikių rezultatų ir prireikus, reikalingos pagalbos.
Ieva Armonaitė
UAB „Kauno vaisių ir daržovių prekyba“, Marketingo koordinatorė
Operatyviai, laiku ir kokybiškai atliktas darbas! Ačiū Jūsų komandai!
Giedrė Mačiulienė
UAB „Coface baltics services“, Marketingo ir komunikacijos vadovė
Visais atvejais pateisina lūkesčius. Aukščiausio lygio bendradarbiavimas. Rekomendacijos.
Karolis Zelenkauskas
UAB „Alumnita“, Direktorius
720x340 kaminta
720x340 svp
720x340 senukai
720x340 dotnuva
720x340 balticsticks
720x340 sanoswiss

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 647 46 864

Leave this field blank