Skip to content

Pro­gra­ma­­vi­mas

Teikiame programavimo paslaugas, kad jūsų internetinis projektas atitiktų šiuolaikinius, techninius standartus ir pritrauktų daugiau lankytojų, užtikrintų sklandžią bei saugią vartotojo patirtį. Paslaugos apima tinklalapių programavimą, interaktyvių funkcijų integraciją, naudotojo sąsajos optimizavimą ir techninį palaikymą, užtikrinant, kad interneto svetainė būtų ne tik patraukli, bet ir funkcionali.

Programinio Kodo Auditas

Atliekame programinio kodo auditus, nustatome galimas problemas ir suteikiame rekomendacijas dėl kodo optimizavimo. Šie auditai padeda užtikrinti kodo efektyvumą, saugumą ir stabilumą.

UX/UI auditas

Atliekame turinio, dizaino, navigacijos ir funkcionalumo auditus, skirtus įvertinti ir gerinti jūsų svetainės ar aplikacijos patirtį. Geresnė vartotojo patirtis didina vartotojų įsitraukimą ir konversijas.

A/B konversijų auditas

Kad būtų matomi realūs atnaujinimų rezultatai ir gautume apskaičiuojamą statistiką, teikiame A/B testavimo paslaugą, kai daliai vartotojų rodoma sena puslapio versija, o daliai – nauja. Tokie testavimai užtikrina, kad gaunama statistika atitinka tikrą situaciją, nes vykdomi realiu laiku. A/B testas gali būti ir mažas (tarkime mygtuko spalva), ir didesnis (alternatyvus pasiūlymas, kitaip pristatoma paslauga). Tokius testavimus atlieka Google, Facebook ir kitos didžiosios įmonės, taigi galite ir jūs.

El. Parduotuvių Programavimas

Kuriame Lietuvos ir užsienio rinkai pritaikytas elektronines parduotuves, diegiame apmokėjimų sistemas (Paysera, Montonio, Stripe, Paypal ir kt.), sujungimus su pašto ir kurjerių sistemomis (Omniva, DPD, LP express ir kt.), produktų filtrus, krepšelio ir pardavimų konversijas didinančius sprendimus.

Kursų ir mokymo sistemų programavimas

Skelbkite bei parduokite kursus, paskaitas, el. knygas, video ir kitą informacinį turinį. El. mokymosi platformos suteikia galimybę mokytis interaktyviu būdu iš bet kurio pasaulio krašto, bet kuriuo paros metu, mokytojai gali stebėti mokinių pažangą, kursų gale išduodami kurso pabaigimo sertifikatai. Geriausia dalis – visa tai gali vykti automatiškai, be papildomo mokytojų darbo.

WordPress ir kitų tVS svetainių Programavimas

TVS – turinio valdymo sistemos – leidžia jums valdyti ir keisti suprogramuoto puslapio turinį (tekstus, nuotraukas, įrašus, produktus…) be papildomo programuotojų poreikio. Kuriame ir atnaujiname svetaines, atsižvelgdami į jūsų verslo reikalavimus. Išmanome šias turinio valdymo sistemas:

 • WordPress,
 • Joomla,
 • Drupal,
 • Magento,
 • Shopify,
 • Wix,
 • Squarespace.

Kreipkitės ir dėl kitų turinio valdymo sistemų – sprendimą rasime.

Appsų Programavimas

Kuriame mobiliąsias aplikacijas (programėles) Android, iPhone ir kitiems mobiliesiems įrenginiams. Kadangi išmaniuosius telefonus (bei kitus išmaniuosius įrenginius) turi beveik visi, galite būti kartu su savo klientais visur ir visada – kada tik klientams prireiks.

Saugumo Atnaujinimai

Užtikriname svetainių saugumą nuo įsilaužimų, „virusų“, duomenų nutekėjimų ir kitų galimų grėsmių. Diegiame sistemas bei įskiepius, kurie apsaugos jūsų svetainę, SSL ir el. pašto saugumo sertifikatus.

Greičio Optimizavimas

Svetainių užsikrovimo greitis yra svarbu – niekas nenori laukti 3+ sekundžių, kol pamatys ką siūlote. Todėl optimizuojame web puslapių veikimą, sumažindami failų dydžius, keisdami šių užkrovimo metodus ir naudodami kitus sprendimus, kurie užtikrina malonesnę vartotojo patirtį.

Techninis SEO

Techninio SEO darbai užtikrins, kad jūsų svetainė atitiktų bazinius paieškos sistemų reikalavimus, įskaitant struktūros, URL ir metaduomenų optimizavimą. Tai padidina jūsų svetainės matomumą paieškos rezultatuose ir pritraukia daugiau lankytojų. Rūpinamės puslapių SEO atitikimu šiose sistemose:

 • Google,
 • Bing,
 • Yahoo,
 • Baidu,
 • DuckDuckGo,
 • Ecosia.

Ir kitose.

Išskirtinių sprendimų Programavimas

Programuojame interaktyvius pop-up langus, skaičiuokles, naujienlaiškių ir kontaktų formas, kitus unikalius funkcinius bei dizaino sprendimus. Dirbame ir frond-end, ir back-end kodo dalyse.

Puslapių Pritaikymas Neįgaliesiems

Siekiame užtikrinti, kad jūsų svetainė būtų prieinama kiekvienam, įgyvendindami aukščiausius prieinamumo standartus ir pritaikydami turinį neįgaliems asmenims, kuriems sunkiau skaityti tekstą, vargina mirgantys elementai, ar sunku naršyti web puslapius pelyte ir reikia pritaikymo naršant klaviatūra.

Apie mus kalba

„Adface“ yra patikima ir efektyvi reklamos agentūra, kuri vertina klientų pasitenkinimą ir teikia paslaugas laiku. Jų gebėjimas laikytis terminų ir pateikti įdomius dizaino sprendimus rodo, kad jie turi kvalifikuotų, savo darbui atsidavusių specialistų komandą.
Audrius Bernotas
UAB „Linas Agro“, Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas
Adface yra kaip mūsų vidinės komandos narys, vertiname už tai, kad susikalbame iš pusės žodžio, greitį, idėjinių lūkesčių išpildymą. Džiaugiamės, jog ir partneriai juda į priekį, domisi naujovėmis, kas ir mus, vertybiškai vienija. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Agnė Zebitytė
UAB „Lemona“, Marketingo vadovė
Pirmiausia – žmogus, kuris klauso ir girdi. Tada seka profesionalumas, įsigilinimas į poreikius. Tada ateina verslo poreikius geriausiai atitinkantys sprendimai, pasiūlymai. Ir žinoma, vertę kuriantys rezultatai! Ir visa tai vienas žodis – PROFESIONALAI. Rekomenduoju! Nes rezultatai kalba už save.
Algirdas Grybauskas
UAB „Kesko Senukai Lithuania“, Infrastruktūros direktorius
Adface komanda – profesionalūs ir atsidavę, su kuriais lengva dirbti ir komunikuoti. Įsiklausoma į klientą, siūlomi sprendimai ir idėjos, kol randamas geriausias variantas. Džiaugiamės gera ir pozityvia energija įgyvendinant bet kokį sumanymą, o svarbiausia prisidedant prie įmonės vizualinio identiteto formavimo.
Giedrė Dundzienė
UAB „Elviva“, Marketingo projektų vadovė
Esame labai dėkingi visai ADFACE komandai už parodytą profesionalumą. Jūsų proaktyvi komunikacija viso proceso metu padėjo nepamesti bendros vizijos ir tikslų, o dizaino lūkesčius perpratote iš pusės mūsų žodžio. Mūsų nuomonė: Labai stipri komanda parodė labai stiprius rezultatus! Ačiū!
Erlandas Trumpickas
MB „Bitcat“, Organizacijos vadovas
Su Adface komanda bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, o tai įrodo, kad esame patenkinti kainos ir suteikiamos kokybės santykiu. Puiki komunikacija, greiti terminai ir kokybiškas rezultatas leidžia pasitikėti dizainerių komanda skiriant net ir didesnio mąsto, kūrybinius dizaino darbus. Ačiū, kad prisidedate prie mūsų verslo sėkmės!
Karolina Rutkauskė
UAB „BNP Finance“, Rinkodaros specialistė
Bendradarbiavimas visuomet būna sklandus, darbai vyksta operatyviai, greitai sureaguojama į užklausas, darbus. Su darbais spėjama į terminus, o dažnai gauname variantus anksčiau laiko. Džiugina ir galutiniai rezultatai, jaučiasi, kad įsiklausoma į tai, ko klientui norisi.
Laura Šimonėlytė
UAB „Antėja“, Pardavimo kampanijų koordinatorė
Dėkojame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narei – kūrybinei marketingo agentūrai „ADFACE“, kurios profesionalų komandai jau antrus metus iš eilės patikime Kauno PPA rūmų kalėdinio verslo dovanų e-katalogo dizainą, už profesionalų bendradarbiavimą, originalius kūrybinius sprendimus, už visada džiuginantį galutinį rezultatą. Labai vertiname „ADFACE“ specialistų atsakingumą, malonią komunikaciją, terminų laikymąsi ir lojalumą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenei.
Ingrida Kazlauskaitė
„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai”, Viešųjų ryšių vadovė
Labai džiaiugiamės bendradarbiavimu, vis reikalinga IT pagalba, vyksta operatyviu greitumu – mums tas ypatingai svarbu. Tik išsiuntus užduotį, Adface iš karto pateikia atsakymą ir darbus įgyvendina. Juos vadiname operatyviu partneriu mūsų marketinge.
Simona Maslauskienė
„Era Esthetic“, Marketingo vadovė
Dėkojame „Adface“ komandai už kokybišką, sklandų bendradarbiavimą, įsiklausymą, pasiūlymus – kartu lengviau siekti tikslų ir atrasti reikalingus sprendimus!
Jovita Apanavičienė
UAB „Audrineta“, Rinkodaros ir pardavimų vadovė
Geriausios rekomendacijos dirbant su Adface agentūra, visada sulaukiame puikių rezultatų ir prireikus, reikalingos pagalbos.
Ieva Armonaitė
UAB „Kauno vaisių ir daržovių prekyba“, Marketingo koordinatorė
Operatyviai, laiku ir kokybiškai atliktas darbas! Ačiū Jūsų komandai!
Giedrė Mačiulienė
UAB „Coface baltics services“, Marketingo ir komunikacijos vadovė
Visais atvejais pateisina lūkesčius. Aukščiausio lygio bendradarbiavimas. Rekomendacijos.
Karolis Zelenkauskas
UAB „Alumnita“, Direktorius
720x340 kaminta
720x340 svp
720x340 senukai
720x340 dotnuva
720x340 balticsticks
720x340 sanoswiss

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 647 46 864

Leave this field blank