Skip to content

Firminis stilius

Glaudžiai bendradarbiaudami su klientais kuriame unikalų firminį stilių.  Firminis stilius tai įmonės veidas, kuris reprezentuoja įmonės vertybes, atskleidžia įmonės identitetą, išskiria ją iš konkurencinės aplinkos.

logotipo kūrimas

Logotipo kūrimas yra atsakingas procesas, kurio metu yra sukuriamas vizualus simbolis, ženklas, atstovaujantis įmonei, produktui ar paslaugai. Logotipas yra daugiau nei paprastas grafinis elementas, tai vizualinis pranešimas, kuris perduoda tam tikras įmonės vertybes, idėjas ar identitetą. Šiame procese svarbu ne tik estetika, bet ir funkcionalumas – logotipas turi būti atpažįstamas įvairiuose dydžiuose ir kontekstuose. Darbų eiga:

  1. Išsiaiškiname kliento poreikius, verslo specifiką, jo tikslus, auditoriją, vertybes.
  2. Įvykdžius pirminę kliento poreikių analizę, atliekame rinkos ir konkurentų tyrimą.
  3. Sukuriame įvairius logotipo idėjų variantus, pateikiame klientui eskizus.
  4. Remiantis kliento atsiliepimais, atliekamos reikiamas korekcijas. Tai gali būti spalvų, formų, šriftų keitimas, ar net koncepcijos tobulinimas. Kai klientas patvirtina galutinį logotipo variantą, dizaineris parengia reikiamus failus naudojimui įvairiose medijose.

Logotipo kūrimo metu svarbu yra ne tik sukurti vizualiai patrauklų ženklą, bet ir užtikrinti, kad jis efektyviai komunikuotų, taptų įsimenantis, išsiskirtų iš konkurencinės aplinkos.

Esamo logotipo atnaujinimas

Keičiantis verslo aplinkai ir klientų poreikiams profesionaliai atnaujiname esamą įmonės logotipą. Ši paslauga yra labai svarbi įmonėms, norinčioms atnaujinti savo firminį įvaizdį, neprarandant jau sukurtos atpažįstamumo vertės. Esamo logotipo atnaujinimas yra subtilus procesas, nes svarbu išlaikyti įmonės atpažįstamumą, tuo pačiu suteikiant šiuolaikiškesnį arba labiau atitinkantį dabartinius verslo tikslus įvaizdį. Tai dažnai reikalauja rasti balansą tarp naujoviškumo ir atpažįstamumo išlaikymo.

Su klientu aptariame: kokių pokyčių tikimasi ir kokius tikslus turime pasiekti, atnaujinant logotipą. Remiantis surinkta informacija, dizaineris atnaujina logotipą. Tai gali reikšti nedidelius pakeitimus, pavyzdžiui, šriftų ar spalvų atnaujinimą, arba didesnius, jei tai yra būtina.

Animuoto logotipo kūrimas

Animuotas logotipas yra papildytas vaizdo efektais, kurie suteikia ženklui dinamiškumo, unikalumo. Jis gali būti naudojamas skaitmeninėse terpėse, pavyzdžiui, interneto svetainėse, socialinių tinklų platformose, ar net pristatymuose. Animuoti logotipai yra vis populiaresnė tendencija dėl savo efektyvios komunikacijos, išskirtinumo konkurencinėje aplinkoje ir galimybės pritraukiant klientų dėmesį skaitmeninėje erdvėje.

Firminio stiliaus kūrimas

Glaudžiai bendradarbiaudami su klientais, išsiaiškinę jų poreikius kuriame firminį stilių. Firminio stiliaus kūrimas yra kompleksinė paslauga, skirta sukurti vieningą ir nuoseklų vizualinį įmonės identitetą. Ši paslauga padeda įmonėms pasiekti išskirtinumą ir atpažįstamumą rinkoje.

Svarbu pabrėžti, kad firminis stilius užtikrina, kad prekės ženklas atrodytų nuosekliai ir profesionaliai. Nuoseklus vizualinis įvaizdis padeda greičiau įsiminti prekės ženklą. Gerai suplanuotas ir įgyvendintas firminis stilius skatina pasitikėjimą ir profesionalumo suvokimą tarp klientų ir partnerių. Esant poreikiui, paruošiame išsamias gaires (brandbook’ą), kuriame nurodome, kaip naudoti sukurtus dizaino elementus, siekiant išlaikyti nuoseklų ir profesionalų įvaizdį: interneto svetainėje, spaudos medžiagoje, socialiniuose tinkluose, suvenyruose, atributikoje ir t.t.

Firminio stiliaus atnaujinimas

Keičiantis klientų poreikiams profesionaliai atnaujiname esamą įmonės firminį stilių. Tai apima esamo dizaino elementų, tokių kaip logotipas, spalvos, šriftai, ir kitų vizualinių sprendimų atnaujinimą, siekiant atspindėti verslo pokyčius, ar prekės ženklo tikslus. Atnaujintas firminis stilius yra integruojamas į visos įmonės atributikas, įskaitant interneto svetainę, socialinius tinklus, verslo dokumentus, skaidres, pakuočių dizainą ir t.t.

Pakuočių dizaino kūrimas

Pritaikant firminį stilių, kuriame unikalius produktų pakuočių dizainus – nuo idėjos įgyvendinimo iki spaudos paruošimo.

Katalogų, brošiūrų, plakatų kūrimas

Kuriame firminius katalogus, brošiūras, plakatus. Pasirūpiname, kad sukurtas dizainas tolygiai atsispindėtų ant visų reprezentacinių priemonių – nuo vizitinių kortelių iki katalogų dizaino.

Parodų stendų projektavimas ir apipavidalinimas

Atsižvelgdami į įmonės firminį stilių, kuriame kūrybinį parodų stendų projektavimą ir apipavidalinimą.

Transporto priemonių apipavidalinimas

Atsižvelgiantys į kliento reklamos poreikius, įmonės firminį stilių, kuriame transporto priemonių apipavidalinimą.

Pavadinimo kūrimas

Pavadinimo kūrimas yra svarbus prekės ženklo formavimo elementas, kurio metu sukuriamas unikalus ir atpažįstamas prekės, įmonės ar produkto pavadinimas. Tai ne tik kūrybinis procesas, bet ir strateginė užduotis, apimanti rinkos tyrimus, lingvistinę analizę ir įvairius kūrybinius metodus. Pavadinimo kūrimas yra labai svarbus procesas, nes tinkamas pavadinimas gali prisidėti prie prekės ženklo sėkmės ir atpažįstamumo. Tai dažnai yra pirmasis dalykas, su kuriuo susiduria potencialūs klientai, todėl svarbu, kad jis paliktų teigiamą ir ilgalaikį įspūdį.

Apie mus kalba

„Adface“ yra patikima ir efektyvi reklamos agentūra, kuri vertina klientų pasitenkinimą ir teikia paslaugas laiku. Jų gebėjimas laikytis terminų ir pateikti įdomius dizaino sprendimus rodo, kad jie turi kvalifikuotų, savo darbui atsidavusių specialistų komandą.
Audrius Bernotas
UAB „Linas Agro“, Skaitmeninės rinkodaros vadybininkas
Adface yra kaip mūsų vidinės komandos narys, vertiname už tai, kad susikalbame iš pusės žodžio, greitį, idėjinių lūkesčių išpildymą. Džiaugiamės, jog ir partneriai juda į priekį, domisi naujovėmis, kas ir mus, vertybiškai vienija. Dėkoju už bendradarbiavimą.
Agnė Zebitytė
UAB „Lemona“, Marketingo vadovė
Pirmiausia – žmogus, kuris klauso ir girdi. Tada seka profesionalumas, įsigilinimas į poreikius. Tada ateina verslo poreikius geriausiai atitinkantys sprendimai, pasiūlymai. Ir žinoma, vertę kuriantys rezultatai! Ir visa tai vienas žodis – PROFESIONALAI. Rekomenduoju! Nes rezultatai kalba už save.
Algirdas Grybauskas
UAB „Kesko Senukai Lithuania“, Infrastruktūros direktorius
Adface komanda – profesionalūs ir atsidavę, su kuriais lengva dirbti ir komunikuoti. Įsiklausoma į klientą, siūlomi sprendimai ir idėjos, kol randamas geriausias variantas. Džiaugiamės gera ir pozityvia energija įgyvendinant bet kokį sumanymą, o svarbiausia prisidedant prie įmonės vizualinio identiteto formavimo.
Giedrė Dundzienė
UAB „Elviva“, Marketingo projektų vadovė
Esame labai dėkingi visai ADFACE komandai už parodytą profesionalumą. Jūsų proaktyvi komunikacija viso proceso metu padėjo nepamesti bendros vizijos ir tikslų, o dizaino lūkesčius perpratote iš pusės mūsų žodžio. Mūsų nuomonė: Labai stipri komanda parodė labai stiprius rezultatus! Ačiū!
Erlandas Trumpickas
MB „Bitcat“, Organizacijos vadovas
Su Adface komanda bendradarbiaujame jau ne vienerius metus, o tai įrodo, kad esame patenkinti kainos ir suteikiamos kokybės santykiu. Puiki komunikacija, greiti terminai ir kokybiškas rezultatas leidžia pasitikėti dizainerių komanda skiriant net ir didesnio mąsto, kūrybinius dizaino darbus. Ačiū, kad prisidedate prie mūsų verslo sėkmės!
Karolina Rutkauskė
UAB „BNP Finance“, Rinkodaros specialistė
Bendradarbiavimas visuomet būna sklandus, darbai vyksta operatyviai, greitai sureaguojama į užklausas, darbus. Su darbais spėjama į terminus, o dažnai gauname variantus anksčiau laiko. Džiugina ir galutiniai rezultatai, jaučiasi, kad įsiklausoma į tai, ko klientui norisi.
Laura Šimonėlytė
UAB „Antėja“, Pardavimo kampanijų koordinatorė
Dėkojame Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų narei – kūrybinei marketingo agentūrai „ADFACE“, kurios profesionalų komandai jau antrus metus iš eilės patikime Kauno PPA rūmų kalėdinio verslo dovanų e-katalogo dizainą, už profesionalų bendradarbiavimą, originalius kūrybinius sprendimus, už visada džiuginantį galutinį rezultatą. Labai vertiname „ADFACE“ specialistų atsakingumą, malonią komunikaciją, terminų laikymąsi ir lojalumą Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo bendruomenei.
Ingrida Kazlauskaitė
„Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai”, Viešųjų ryšių vadovė
Labai džiaiugiamės bendradarbiavimu, vis reikalinga IT pagalba, vyksta operatyviu greitumu – mums tas ypatingai svarbu. Tik išsiuntus užduotį, Adface iš karto pateikia atsakymą ir darbus įgyvendina. Juos vadiname operatyviu partneriu mūsų marketinge.
Simona Maslauskienė
„Era Esthetic“, Marketingo vadovė
Dėkojame „Adface“ komandai už kokybišką, sklandų bendradarbiavimą, įsiklausymą, pasiūlymus – kartu lengviau siekti tikslų ir atrasti reikalingus sprendimus!
Jovita Apanavičienė
UAB „Audrineta“, Rinkodaros ir pardavimų vadovė
Geriausios rekomendacijos dirbant su Adface agentūra, visada sulaukiame puikių rezultatų ir prireikus, reikalingos pagalbos.
Ieva Armonaitė
UAB „Kauno vaisių ir daržovių prekyba“, Marketingo koordinatorė
Operatyviai, laiku ir kokybiškai atliktas darbas! Ačiū Jūsų komandai!
Giedrė Mačiulienė
UAB „Coface baltics services“, Marketingo ir komunikacijos vadovė
Visais atvejais pateisina lūkesčius. Aukščiausio lygio bendradarbiavimas. Rekomendacijos.
Karolis Zelenkauskas
UAB „Alumnita“, Direktorius
720x340 molecule
720x340 vailida
720x340 svp
720x340 kkunija
720x340 bitcat
720x340

Mes galime jums padėti

Susisiekite ir mes suteiksime Jums nemokamą konsultaciją +370 647 46 864

Leave this field blank